РеАктивна вечірка ЧТЕІ КНТЕУ

Так звана "темна" сторона розважального центру "Турбіна" принесе вам море позитивних емоцій і вражень, а насамперед, чудовий насичений відпочинок, адже тепер, не лише боулінг, більярд, барна карта, яка налічує більше 200 різних напоїв і коктейлів, але й дискотека (DJ Fox), Pj show і шалена кількість знижок!Так звана "темна" сторона розважального центру "Турбіна" принесе вам море позитивних емоцій і вражень, а насамперед, чудовий насичений відпочинок, адже тепер, не лише боулінг, більярд, барна карта, яка налічує більше 200 різних напоїв і коктейлів, але й дискотека (DJ Fox), Pj show і шалена кількість знижок!
Отож, вартість білету 30 грн, купи 5 білетів і отримай 6 у подарунок!
Всю ніч боулінг та більярд за студентським тарифом (боулінг 50грн/год, більярд 30 грн/год)!
Під час вечірки проводиметься турнір з боулінгу, склад команди - 3 людини, головний приз 300 грн*!


Спеціально для Вас розроблене студентське меню та карта "Burn party" з коктейлями Палаюче серце, Корида, і горілка + Burn по 20 грн!
А також фотографи з GEOMETRIA з відмінним смаком, вмінням створювати ідеальний ракурс і задавати тон в модній індустрії - залишать приємну згадку про нашу РеАктивну вечірку!

 

Білети вже в наявності! Купи 5 білетів і отримай 6й у подарунок!
Замовляйте за тел.
0955260296 Яна
0956077963 Мар'яна

Так звана "темна" сторона розважального центру "Турбіна" принесе вам море позитивних емоцій і вражень, а насамперед, чудовий насичений відпочинок, адже тепер, не лише боулінг, більярд, барна карта, яка налічує більше 200 різних напоїв і коктейлів, але й дискотека (DJ Fox), Pj show і шалена кількість знижок!

  

Актуальна афіша Чернівців: кінотеатри, концерти, нічні клуби

Афіша Чернівців. Ласкаво просимо на чернівецький міський портал. На цьому порталі ви зможете знайти багато цікавого. Афиша в Черновцах. Виставки, вистави, концерти, вечірки, кіно, дискотеки - важко встежити за всіма цікавими подіями. Щоб вчасно придбати квиток на футбольний матч, концерт улюбленого виконавця або не пропустити прем'єру нового фільму афіша в Чернівцях стежить за всіма новинами. З нами ви можете бути впевнені, що не пропустите жодного важливої ​​події. Скористайтеся послугами порталу і завжди будьте в курсі останніх подій в Чернівцях. Якщо ви полюбляєте дискотеки в Чернівцях - відвідайте цю сторінку. Якщо ви ходите в кіно в Чернівцях - читайте про сеанси на нашому порталі. Ми детально описумо кожний фільм, який відбудеться. Концерти в Чернівцях відбуваються часто у філармонії на площах, а інколи і в клубах. Афіша театру в Чернівцях розкриє таємниці культурного життя нашого міста.