RETRO PARTY

Ретро для каждого из нас это своё понятие, но в этот вечер прозвучат не только шикарные мелодичные ремиксы на старые добрые треки 60-70-80-90, но и современные хиты ! ! ! ✔ В ночь с 19 на 20 АПРЕЛЯ, ПЯТНИЦА!!!
KOKOS PROMO & Hard Rock Club дарят вам ночь воспоминаний, вечеринка для всех любителей RETRO!!! Услышав любимые мелодии, можно окунуться в недалёкое прошлое и вспомнить любимые времена когда всё было по другому, вздохнуть во всю грудь яркими радостными воспоминаниями! Ретро для каждого из нас это своё понятие, но в этот вечер прозвучат не только шикарные мелодичные ремиксы на старые добрые треки 60-70-80-90, но и современные хиты ! ! !

✔ Самый яркий и душераздирающий саунд для Вас дарят:

★FORCE EMOTIONS [WEST POWER PROMO]
★SILVER [Hard Rock Club]
★2GOOD4YOU [KOKOS PROMO]
★MC ВЛАД ЯВНЫЙ

✔ ВХОД КАК ВСЕГДА МАКСИМУМ ПОЗИТИВЕН :
До 00.00 - 30 грн
После 00.00 40 грн

★ КОНКУРСЫ И ПОДАРОЧКИ ★

✔ ФОТО РЕПОРТАЖ - GEOMETRIA

★ Информационный интернет - партнер:
www.vsemisto.info

Ретро для каждого из нас это своё понятие, но в этот вечер прозвучат не только шикарные мелодичные ремиксы на старые добрые треки 60-70-80-90, но и современные хиты ! ! !

  

Актуальна афіша Чернівців: кінотеатри, концерти, нічні клуби

Афіша Чернівців. Ласкаво просимо на чернівецький міський портал. На цьому порталі ви зможете знайти багато цікавого. Афиша в Черновцах. Виставки, вистави, концерти, вечірки, кіно, дискотеки - важко встежити за всіма цікавими подіями. Щоб вчасно придбати квиток на футбольний матч, концерт улюбленого виконавця або не пропустити прем'єру нового фільму афіша в Чернівцях стежить за всіма новинами. З нами ви можете бути впевнені, що не пропустите жодного важливої ​​події. Скористайтеся послугами порталу і завжди будьте в курсі останніх подій в Чернівцях. Якщо ви полюбляєте дискотеки в Чернівцях - відвідайте цю сторінку. Якщо ви ходите в кіно в Чернівцях - читайте про сеанси на нашому порталі. Ми детально описумо кожний фільм, який відбудеться. Концерти в Чернівцях відбуваються часто у філармонії на площах, а інколи і в клубах. Афіша театру в Чернівцях розкриє таємниці культурного життя нашого міста.