PROJECT X

26.04 в Platinum PROJECT X   Мы продолжаем! - специальная тусовка, которая собирается на каждый уикенд. Для вас пришла замечательная пора, так как отдыхать стало максимально комфортно.★ ★ ★ 26.04 в Platinum★ ★ ★ PROJECT X ★ ★ ★
Мы продолжаем! - специальная тусовка, которая собирается на каждый уикенд. Для вас пришла замечательная пора, так как отдыхать стало максимально комфортно.

Для вас будут работать:

DJ Alex Electro (Prostep Promo)
DJ Deep Noiser
DJ Rusik (Else Promo)
DJ Alex Filatov (Oskar Promo)

Целую ночь вас будут веселить яркие и мега зажигательные
★PJ Sexy Ladies

Так же вас ждет очень жаркое шоу от
★ Анастасии Дорогановой

У микрофона DMC DANNY G.

Фото отчет от Игоря Пилипко

★ ВХОД КАК ВСЕГДА МАКСИМАЛЬНО ЛОЯЛЬНЫЙ

до 00.00 всего - 30 грн
после 00.00 - 40 грн

★ЯРКИЙ НЕЗАБЫВАЕМЫЙ ОТДЫХ ТОЛЬКО С НАМИ★

★★★ТЫ ДОЛЖЕН БЫТЬ ЗДЕСЬ! ★ ★ ★


Информационная поддержка:
www.vsemisto.info - Сайт города Черновцы

26.04 в Platinum PROJECT X   Мы продолжаем! - специальная тусовка, которая собирается на каждый уикенд. Для вас пришла замечательная пора, так как отдыхать стало максимально комфортно. 

Актуальна афіша Чернівців: кінотеатри, концерти, нічні клуби

Афіша Чернівців. Ласкаво просимо на чернівецький міський портал. На цьому порталі ви зможете знайти багато цікавого. Афиша в Черновцах. Виставки, вистави, концерти, вечірки, кіно, дискотеки - важко встежити за всіма цікавими подіями. Щоб вчасно придбати квиток на футбольний матч, концерт улюбленого виконавця або не пропустити прем'єру нового фільму афіша в Чернівцях стежить за всіма новинами. З нами ви можете бути впевнені, що не пропустите жодного важливої ​​події. Скористайтеся послугами порталу і завжди будьте в курсі останніх подій в Чернівцях. Якщо ви полюбляєте дискотеки в Чернівцях - відвідайте цю сторінку. Якщо ви ходите в кіно в Чернівцях - читайте про сеанси на нашому порталі. Ми детально описумо кожний фільм, який відбудеться. Концерти в Чернівцях відбуваються часто у філармонії на площах, а інколи і в клубах. Афіша театру в Чернівцях розкриє таємниці культурного життя нашого міста.