12 мая: FREE коктейли

 Музыкальная история доказывает, что музыка в стиле ДИСКО будет вечна!    ПЕРВЫМ 34 ДЕВУШКАМ - КОКТЕЙЛЬ "КОСМОПОЛИТЕН" БЕСПЛАТНО!     Каждое воскресенье в Club 34 Discoteque теперь поселилось ДИСКО 90х!

● Диско! Диско! Диско! - это такое манящее слово. Музыкальная история доказывает, что музыка в стиле ДИСКО будет вечна!

ПЕРВЫМ 34 ДЕВУШКАМ - КОКТЕЙЛЬ "КОСМОПОЛИТЕН" БЕСПЛАТНО!

Каждое воскресенье в Club 34 Discoteque теперь поселилось ДИСКО 90х!

DJ VICTOR KOST
MC ROMANTIK

Лучшие мотивы, которые знакомы всем позитивным танцующим и никогда не теряющим чувство юмора людям - всю ночь на пролёт!

Конкурсы, поздравления и подарки от от ведущего, хорошее настроение на следующий день - гарантировано!

Вход: М:30/Ж:20
Dress code: праздничный!
Face control: 21+

Заказ столов: 095 334 34 34

Информационная поддержка:
www.vsemisto.info - Сайт города Черновцы

Все краски отдыха в "Club 34 Discoteque"

 Музыкальная история доказывает, что музыка в стиле ДИСКО будет вечна!    ПЕРВЫМ 34 ДЕВУШКАМ - КОКТЕЙЛЬ "КОСМОПОЛИТЕН" БЕСПЛАТНО!     Каждое воскресенье в Club 34 Discoteque теперь поселилось ДИСКО 90х! 

Актуальна афіша Чернівців: кінотеатри, концерти, нічні клуби

Афіша Чернівців. Ласкаво просимо на чернівецький міський портал. На цьому порталі ви зможете знайти багато цікавого. Афиша в Черновцах. Виставки, вистави, концерти, вечірки, кіно, дискотеки - важко встежити за всіма цікавими подіями. Щоб вчасно придбати квиток на футбольний матч, концерт улюбленого виконавця або не пропустити прем'єру нового фільму афіша в Чернівцях стежить за всіма новинами. З нами ви можете бути впевнені, що не пропустите жодного важливої ​​події. Скористайтеся послугами порталу і завжди будьте в курсі останніх подій в Чернівцях. Якщо ви полюбляєте дискотеки в Чернівцях - відвідайте цю сторінку. Якщо ви ходите в кіно в Чернівцях - читайте про сеанси на нашому порталі. Ми детально описумо кожний фільм, який відбудеться. Концерти в Чернівцях відбуваються часто у філармонії на площах, а інколи і в клубах. Афіша театру в Чернівцях розкриє таємниці культурного життя нашого міста.