СНЕЖНАЯ ВЕЧЕРИНКА

31 МАЯ, пятница - агенция твоего отдыха "WestPowerPromo" ждет тебя на снежной вечеринке в честь грядущего жаркого лета в Hard Rock! Впервые в ночном клубе Hard Rock!  По летнему жарко и по зимнему снежно))!31 МАЯ, пятница - агенция твоего отдыха "WestPowerPromo" ждет тебя на снежной вечеринке в честь грядущего жаркого лета в Hard Rock! Впервые в ночном клубе Hard Rock!
По летнему жарко и по зимнему снежно))!

За пультом дарят музыкальные подарочки:
SILVER [HardRockClub]
SKYSONIK [WestPowerPromo]
FORCE EMOTIONS [WestPowerPromo]

На микрофоне дарит хорошее настроение:
MC SHIKER [Club Service]

ФОТОРЕПОРТАЖ от наших друзей:
GEOMETRIA

Наши друзья и информационные партнеры:
www.vsemisto.info

★ ★ ★ ЖДЕМ ВСЕХ И КАЖДОГО! ★ ★ ★

Вход говорит, приходи раньше и плати меньше:
30 грн. до 23:00
40 грн. до 24:00
после 24:00 - 50 грн.

31 МАЯ, пятница - агенция твоего отдыха "WestPowerPromo" ждет тебя на снежной вечеринке в честь грядущего жаркого лета в Hard Rock! Впервые в ночном клубе Hard Rock!  По летнему жарко и по зимнему снежно))! 

Актуальна афіша Чернівців: кінотеатри, концерти, нічні клуби

Афіша Чернівців. Ласкаво просимо на чернівецький міський портал. На цьому порталі ви зможете знайти багато цікавого. Афиша в Черновцах. Виставки, вистави, концерти, вечірки, кіно, дискотеки - важко встежити за всіма цікавими подіями. Щоб вчасно придбати квиток на футбольний матч, концерт улюбленого виконавця або не пропустити прем'єру нового фільму афіша в Чернівцях стежить за всіма новинами. З нами ви можете бути впевнені, що не пропустите жодного важливої ​​події. Скористайтеся послугами порталу і завжди будьте в курсі останніх подій в Чернівцях. Якщо ви полюбляєте дискотеки в Чернівцях - відвідайте цю сторінку. Якщо ви ходите в кіно в Чернівцях - читайте про сеанси на нашому порталі. Ми детально описумо кожний фільм, який відбудеться. Концерти в Чернівцях відбуваються часто у філармонії на площах, а інколи і в клубах. Афіша театру в Чернівцях розкриє таємниці культурного життя нашого міста.