Летнее Вторжение в РК"Dolce"

Летнее Вторжение в РК"Dolce" Restorant CLUB 2-й этаж    Бармен Шоу,розыгрыш 20 коктейлей ,клубных карт,2 билета от 3D Єфект!   Совершенно летнее настроение от:

Летнее Вторжение в РК"Dolce" Restorant CLUB 2-й этаж

Бармен Шоу,розыгрыш 20 коктейлей, клубных карт, 2 билета от 3D Єфект!
Совершенно летнее настроение от:

Dj Rusik (Mash-up Live show)
Dj Andi Silence
Dj LonewolF
Dj Art Kid

Летний подарок от клуба: ВХОД БЕСПЛАТНЫЙ

Заказ Столов: 0502529984,0509512971

Фото отчет: GEOMETRIA

Летнее Вторжение в РК"Dolce" Restorant CLUB 2-й этаж    Бармен Шоу,розыгрыш 20 коктейлей ,клубных карт,2 билета от 3D Єфект!   Совершенно летнее настроение от: 

Актуальна афіша Чернівців: кінотеатри, концерти, нічні клуби

Афіша Чернівців. Ласкаво просимо на чернівецький міський портал. На цьому порталі ви зможете знайти багато цікавого. Афиша в Черновцах. Виставки, вистави, концерти, вечірки, кіно, дискотеки - важко встежити за всіма цікавими подіями. Щоб вчасно придбати квиток на футбольний матч, концерт улюбленого виконавця або не пропустити прем'єру нового фільму афіша в Чернівцях стежить за всіма новинами. З нами ви можете бути впевнені, що не пропустите жодного важливої ​​події. Скористайтеся послугами порталу і завжди будьте в курсі останніх подій в Чернівцях. Якщо ви полюбляєте дискотеки в Чернівцях - відвідайте цю сторінку. Якщо ви ходите в кіно в Чернівцях - читайте про сеанси на нашому порталі. Ми детально описумо кожний фільм, який відбудеться. Концерти в Чернівцях відбуваються часто у філармонії на площах, а інколи і в клубах. Афіша театру в Чернівцях розкриє таємниці культурного життя нашого міста.