ДЕНЬ МОЛОДІ

ДЕНЬ МОЛОДІ. 30 червня (неділя) ми всіх запрошуємо на святування Дня Молоді у затишний розважальний комплекс Platinum Club (вул.Південно-Кільцева

★ ★ ★ 30 ЧЕРВНЯ - НЕДІЛЯ ★ ★ ★
★ ★ ДЕНЬ МОЛОДІ | PLATINUM CLUB ★ ★
★ WEST POWER PROMO ЗАПРОШУЄ ВАС: ★

30 червня (неділя) ми всіх запрошуємо на святування Дня Молоді у затишний розважальний комплекс Platinum Club (вул.Південно-Кільцева)

Свято супроводжується прекрасною музикою та розіграшем подарунків від організаторів! Невгамовні майстри музичних ритмів для Вас в цю святкову ніч, dj's:

★ KOBE [KOKOS PROMO]
★ ANIKA [DIRECT EVENTS]
★ ANTON PUGACHEV [CLUB SERVICE]

На мікрофоні не дає нікому засумувати:
★ MC PUSHKIN

КОНКУРСИ ТА ПОДАРУНКИ:
від 3D кінотеатру "ЕФЕКТ"!

ФОТОРЕПОРТАЖ: GEOMETRIA

Також ми даруємо, лояльну цінову політику:
дівчатам - 30 грн
хлопці - 40 грн

★ м.Чернівці, вул. Південно-Кільцева, 4-в
★ Бронювання столиків: тел. (050) 219-666-1

ДЕНЬ МОЛОДІ. 30 червня (неділя) ми всіх запрошуємо на святування Дня Молоді у затишний розважальний комплекс Platinum Club (вул.Південно-Кільцева 

Актуальна афіша Чернівців: кінотеатри, концерти, нічні клуби

Афіша Чернівців. Ласкаво просимо на чернівецький міський портал. На цьому порталі ви зможете знайти багато цікавого. Афиша в Черновцах. Виставки, вистави, концерти, вечірки, кіно, дискотеки - важко встежити за всіма цікавими подіями. Щоб вчасно придбати квиток на футбольний матч, концерт улюбленого виконавця або не пропустити прем'єру нового фільму афіша в Чернівцях стежить за всіма новинами. З нами ви можете бути впевнені, що не пропустите жодного важливої ​​події. Скористайтеся послугами порталу і завжди будьте в курсі останніх подій в Чернівцях. Якщо ви полюбляєте дискотеки в Чернівцях - відвідайте цю сторінку. Якщо ви ходите в кіно в Чернівцях - читайте про сеанси на нашому порталі. Ми детально описумо кожний фільм, який відбудеться. Концерти в Чернівцях відбуваються часто у філармонії на площах, а інколи і в клубах. Афіша театру в Чернівцях розкриє таємниці культурного життя нашого міста.