[1 ВЕРЕСНЯ] ДЕНЬ ЗНАНЬ

Осінь це не лише початок нового навчального року, а й початок нового клубного сезону. В цьому році нічний клуб PLATINUM буде постійно дивувати вас своїми розіграшами, та дешевими цінами на барі.✔ Осінь це не лише початок нового навчального року, а й початок нового клубного сезону. В цьому році нічний клуб PLATINUM буде постійно дивувати вас своїми розіграшами, та дешевими цінами на барі.

✔ В перший день осені ми радо відкриваємо двері для вас. Смачна кухня, дешевий бар та тільки краща музика від:

★ANTON PUGACHEV
★DEEP NOISER
★KOBE
★MC CHEK

Фотограф Игорь Пилипко

✔ Приємна цінова політика входу:
★до 00:00 - безкоштовно
★після 00:00 - 30 грн.

★ Бронювання столиків: тел. (050) 219-666-1
★ м. Чернівці вул. Південно-Кільцева 4в


★ Информационный интернет - партнер:
www.vsemisto.info

Осінь це не лише початок нового навчального року, а й початок нового клубного сезону. В цьому році нічний клуб PLATINUM буде постійно дивувати вас своїми розіграшами, та дешевими цінами на барі. 

Актуальна афіша Чернівців: кінотеатри, концерти, нічні клуби

Афіша Чернівців. Ласкаво просимо на чернівецький міський портал. На цьому порталі ви зможете знайти багато цікавого. Афиша в Черновцах. Виставки, вистави, концерти, вечірки, кіно, дискотеки - важко встежити за всіма цікавими подіями. Щоб вчасно придбати квиток на футбольний матч, концерт улюбленого виконавця або не пропустити прем'єру нового фільму афіша в Чернівцях стежить за всіма новинами. З нами ви можете бути впевнені, що не пропустите жодного важливої ​​події. Скористайтеся послугами порталу і завжди будьте в курсі останніх подій в Чернівцях. Якщо ви полюбляєте дискотеки в Чернівцях - відвідайте цю сторінку. Якщо ви ходите в кіно в Чернівцях - читайте про сеанси на нашому порталі. Ми детально описумо кожний фільм, який відбудеться. Концерти в Чернівцях відбуваються часто у філармонії на площах, а інколи і в клубах. Афіша театру в Чернівцях розкриє таємниці культурного життя нашого міста.