[21 ВЕРЕСНЯ] THE DRILL PARTY

Нічний клуб PLATINUM запрошує тебе відвідати подію яка запам'ятається та залишиться в вашому серці надовго.  Ми розпочинаємо серію вечірок THE DRILL PARTY!✔ Нічний клуб PLATINUM запрошує тебе відвідати подію яка запам'ятається та залишиться в вашому серці надовго.
Ми розпочинаємо серію вечірок THE DRILL PARTY!

✔ Найкращі хіти останніх 10-ти років. Враження від яких досі не згасає. Енергетику свята в цей день будуть підтримувати:

★Kobe
★Swarovski
★Deep Noiser
★Beat Happens
★MC Shiker

Фотозвіт: Ігор Пилипко

Вхід всю ніч 30 грн.

★ Бронювання столиків: тел. (050) 219-666-1
★ м. Чернівці вул. Південно-Кільцева 4в


★ Информационный интернет - партнер:
www.vsemisto.info

Нічний клуб PLATINUM запрошує тебе відвідати подію яка запам'ятається та залишиться в вашому серці надовго.  Ми розпочинаємо серію вечірок THE DRILL PARTY! 

Актуальна афіша Чернівців: кінотеатри, концерти, нічні клуби

Афіша Чернівців. Ласкаво просимо на чернівецький міський портал. На цьому порталі ви зможете знайти багато цікавого. Афиша в Черновцах. Виставки, вистави, концерти, вечірки, кіно, дискотеки - важко встежити за всіма цікавими подіями. Щоб вчасно придбати квиток на футбольний матч, концерт улюбленого виконавця або не пропустити прем'єру нового фільму афіша в Чернівцях стежить за всіма новинами. З нами ви можете бути впевнені, що не пропустите жодного важливої ​​події. Скористайтеся послугами порталу і завжди будьте в курсі останніх подій в Чернівцях. Якщо ви полюбляєте дискотеки в Чернівцях - відвідайте цю сторінку. Якщо ви ходите в кіно в Чернівцях - читайте про сеанси на нашому порталі. Ми детально описумо кожний фільм, який відбудеться. Концерти в Чернівцях відбуваються часто у філармонії на площах, а інколи і в клубах. Афіша театру в Чернівцях розкриє таємниці культурного життя нашого міста.