[24.09.13] ДЕНЬ ПЕРШОКУРСНИКА ЧНУ

24 ВЕРЕСНЯ, вівторок - Студентський Парламент ЧНУ та промо-агентство WestPowerPromo запрошує всіх на святкування ДНЯ ПЕРШОКУРНИКА, поповнення нашої студентської родини, у затишні стіни "Egoist Palace"(вул.Прутська, 10)!24 ВЕРЕСНЯ, вівторок - Студентський Парламент ЧНУ та промо-агентство WestPowerPromo запрошує всіх на святкування ДНЯ ПЕРШОКУРНИКА, поповнення нашої студентської родини, у затишні стіни "Egoist Palace"(вул.Прутська, 10)!

Найкращі святкові музичні композиції для Вас подарують наші dj's:
KORETSKY (Egoist Palace)
SKYSONIC (West Power Promo)
FORCE EMOTIONS (West Power Promo)

Cпеціальний гість, ЧЕМПІОН УКРАЇНИ по бітбоксу, фіналіст УКРАЇНА МАЄ ТАЛАНТ:
ОЛЕКСАНДР МЕЛЬНИК

Не мовчить, всіх зі святом вітає, настрій піднімає:
MC PUSHKIN

ФОТОПАРТНЕР ВЕЧІРКИ:
GEOMETRIA

КОНКУРСИ ТА ПОДАРУНКИ
від 3D кінотеатру "Ефект"!

Попередній продаж квитків: 40 грн.
В день вечірки 50 грн. Поспішайте!
Квитки запитуйте у активістів Студпарламенту твого факультету.

Також замовлення столиків/квитків:
0958058858 (Cлавік)

Інформаційний інтернет - партнер:
www.vsemisto.info

24 ВЕРЕСНЯ, вівторок - Студентський Парламент ЧНУ та промо-агентство WestPowerPromo запрошує всіх на святкування ДНЯ ПЕРШОКУРНИКА, поповнення нашої студентської родини, у затишні стіни "Egoist Palace"(вул.Прутська, 10)! 

Актуальна афіша Чернівців: кінотеатри, концерти, нічні клуби

Афіша Чернівців. Ласкаво просимо на чернівецький міський портал. На цьому порталі ви зможете знайти багато цікавого. Афиша в Черновцах. Виставки, вистави, концерти, вечірки, кіно, дискотеки - важко встежити за всіма цікавими подіями. Щоб вчасно придбати квиток на футбольний матч, концерт улюбленого виконавця або не пропустити прем'єру нового фільму афіша в Чернівцях стежить за всіма новинами. З нами ви можете бути впевнені, що не пропустите жодного важливої ​​події. Скористайтеся послугами порталу і завжди будьте в курсі останніх подій в Чернівцях. Якщо ви полюбляєте дискотеки в Чернівцях - відвідайте цю сторінку. Якщо ви ходите в кіно в Чернівцях - читайте про сеанси на нашому порталі. Ми детально описумо кожний фільм, який відбудеться. Концерти в Чернівцях відбуваються часто у філармонії на площах, а інколи і в клубах. Афіша театру в Чернівцях розкриє таємниці культурного життя нашого міста.