[04.10.13] ДЕНЬ МІСТА| ТОРНАДО ЛЮКС

4 ЖОВТНЯ, пятниця - промо-агенція WestPowerPromo та розважальний комлекс DOLCE CLUB (вул.Руська, 244А) урочисто запрошують всіх на початок святкування ДНЯ МІСТА ЧЕРНІВЦІ! Спеціальні гості свята, всім відомі, чемпіони багатьох кубків КВН, шоу "Розсміши Коміка":  команда "ТОРНАДО ЛЮКС"4 ЖОВТНЯ, пятниця - промо-агенція WestPowerPromo та розважальний комлекс DOLCE CLUB (вул.Руська, 244А) урочисто запрошують всіх на початок святкування ДНЯ МІСТА ЧЕРНІВЦІ!
УРА! НАЙГУЧНІШИЙ ПОЧАТОК СВЯТКУВАННЯ:

Спеціальні гості свята, всім відомі, чемпіони багатьох кубків КВН, шоу "Розсміши Коміка":
команда "ТОРНАДО ЛЮКС"

За пультом дарують святкові ритми, dj's:
ANIKA
SKYSONIC / WestPowerPromo
FORCE EMOTIONS / WestPowerPromo

Ніколи не мовчить, вітає всіх, дарує подарунки:
MC PUSHKIN

КОНКУРСИ І ПОДАРУНКИ
від 3D кінотеатру ЕФЕКТ!

РОЗІГРАШ СЕРТИФІКАТІВ
від MOVE ON DANCE STUDIO

ФОТОРЕПОРТАЖ: GEOMETRIA

Вхід, буде максиально лояльний:
40 грн. всю ніч )

Рекомендуємо, бронювати місця зазделегідь:
+38 (050) 220-27-27
РК "DOLCE CLUB" (вул.Руська, 244А)
(в минулому НК "АстАртА")

Інформаційний інтернет - партнер:
www.vsemisto.info

4 ЖОВТНЯ, пятниця - промо-агенція WestPowerPromo та розважальний комлекс DOLCE CLUB (вул.Руська, 244А) урочисто запрошують всіх на початок святкування ДНЯ МІСТА ЧЕРНІВЦІ! Спеціальні гості свята, всім відомі, чемпіони багатьох кубків КВН, шоу "Розсміши Коміка":  команда "ТОРНАДО ЛЮКС" 

Актуальна афіша Чернівців: кінотеатри, концерти, нічні клуби

Афіша Чернівців. Ласкаво просимо на чернівецький міський портал. На цьому порталі ви зможете знайти багато цікавого. Афиша в Черновцах. Виставки, вистави, концерти, вечірки, кіно, дискотеки - важко встежити за всіма цікавими подіями. Щоб вчасно придбати квиток на футбольний матч, концерт улюбленого виконавця або не пропустити прем'єру нового фільму афіша в Чернівцях стежить за всіма новинами. З нами ви можете бути впевнені, що не пропустите жодного важливої ​​події. Скористайтеся послугами порталу і завжди будьте в курсі останніх подій в Чернівцях. Якщо ви полюбляєте дискотеки в Чернівцях - відвідайте цю сторінку. Якщо ви ходите в кіно в Чернівцях - читайте про сеанси на нашому порталі. Ми детально описумо кожний фільм, який відбудеться. Концерти в Чернівцях відбуваються часто у філармонії на площах, а інколи і в клубах. Афіша театру в Чернівцях розкриє таємниці культурного життя нашого міста.