Як вибрати автосканер?

П'ятниця, 26 липня 2013, 15:59

Почнемо з того навіщо застосовується діагностичне обладнання. Розповімо докладніше про Автосканери для діагностики автомобілів. По-перше варто відзначити що у слова «автосканер» є синоніми: діагностичний сканер, сканер для діагностики, авто сканер, автомобільний сканер, auto-scaner, auto scanner, autoscanner, auto scaner - при використанні цих слів завжди мають на увазі одне і те ж пристрій. Цим пристроєм завжди є комп'ютер (стаціонарний, переносний, кишеньковий), що має кабель для підключення до діагностичного роз'єму авто і встановлене програмне забезпечення для діагностики автомобіля, в деяких випадках автосканер не є самостійним пристроєм і працює у зв'язці з звичайним користувальницьким комп'ютером. Основним призначенням таких Автосканери є діагностика автомобіля за допомогою підключення приладу через діагностичний роз'єм до ЕБУ (електронного блоку управління), зокрема пошук несправностей з використанням даних, одержуваних з датчиків встановлених в різних вузлах автомобіля: двигун, трансмісія, шасі, кузов і т.д. Автосканер отримує дані у вигляді кодів помилок, яким відповідає та чи інша несправність (читання кодів помилок). Крім того діагностичний сканер дозволяє визначити несправність тих вузлів і систем, в яких відсутні датчики, за непрямими ознаками - т.е кілька незначних несправностей можуть спричинити більш значну несправність доступ до діагностики якої безпосередньо буде відсутній, але при діагностиці так чи інакше причина несправності буде виявлена . Комплексна діагностика - мабуть основна незамінна функція всіх Автосканери, вона дозволяє здійснювати діагностику, пошук помилок і несправностей, розглядаючи автомобіль як систему взаємопов'язаних вузлів і агрегатів, здійснюючи при цьому аналіз з урахуванням зв'язків діагностованих елементів.

Професійне діагностичне обладнання, на відміну від мультимарочного (універсального обладнання) підтримує повнофункціональну і доскональну роботу з автомобілями конкретних виробників, наприклад BMW, Mercedes-Benz, Audi, Ford, Opel, Honda і т.д. Професійне діагностичне обладнання є найбільш підходящим для дилерських сервісних центрів і СТО спеціалізуються на професійній, повноцінної та якісної діагностики автомобілів провідних світових виробників. Професійні діагностичні сканери гарантують підтримку роботи тільки з конкретними марками автомобілів, але в окремих випадках професійні автосканером працюють з автомобілями одного автоконцерну, наприклад General Motors: Cadillac, Hummer, Chevrolet, Saab, GMC і пр., або Daimler AG: Mercedes-Benz, Mercedes -AMG, Smart, Maybach.

Ми пропонуємо до вашої уваги понад 20 професійних діагностичних приладів для більшості автомобілів, вироблених на найбільших автозаводах світу: від Audi до Volvo. Середня ціна на професійне діагностичне обладнання дорівнює 81 000 руб.

Портативні автосканером це найдешевший і найпростіший спосіб продіагностувати автомобіль, ідеально підходить для гаражної діагностики, простий діагностики на дрібних СТО. Портативне діагностичне обладнання є простим у використанні, як правило має монохромний дисплей і компактний розмір, що дозволяє легко переносити такий автосканер. Портативний автосканер це готове до експлуатації пристрій, що не вимагає інсталяції програми для діагностики - вона вже встановлена. До мінусів можна віднести лише те що функціонал у таких діагностичних приладів дуже обмежений, в основному це читання і скидання кодів помилок.

Автосканери maxidas на основі комп'ютера або ноутбука, мабуть, саме вигідне придбання яке може зробити невеликий автосервіс, станція технічного обслуговування атвомобіля або просто автолюбитель. За рахунок того що технічний пристрій Автосканери складається тільки з діагностичного адаптера і набору кабелів, він має низьку вартість. Але при цьому з використанням стаціонарного комп'ютера або ноутбука на якому встановлена ​​програма дли діагностики, що поставляється з Автосканери, дає можливість використовувати все можливе програмні функції сучасних Автосканери. За ціною автосканером на базі комп'ютера можна порівняти з портативними Автосканери, але їх не можна порівнювати за функціональністю. Так само як і портативні автосканером, діагностичні сканери на основі комп'ютера мають малу вагу і розмір. Такі автосканером підключаються до будь-якого комп'ютера за допомогою універсальної послідовної шини (USB) або послідовного порту (Com port).

У даному розділі інтернет магазину автосканери.ру зібрані автосканером з двох інших розділів: портативні автосканером і автосканером на базі ПК. Автосканери, здійснюють діагностику по протоколу OBD 2 це дешеві прилади з широкою застосовність (картою покриття) - це безпосередньо пов'язано з протоколом по якому працюють такі автосканером - On Board Diagnostic version 2. У цьому розділі розташовано 5 приладів для діагностики, середня ціна на них - 580 грн.

Устаткування для діагностики автомобілів

Діагностика автомобілів - без цієї процедури не може відбутися якісний ремонт автомобілів, з цього діагностичне обладнання для автомобілів має бути в руках кожного технічного фахівця автосервісу. Чому слід купити діагностичне обладнання? Устаткування для діагностики автомобілів дозволяє швидко визначити несправність автомобіля: наприклад визначити несправність ходової частини, знайти несправність двигуна, трансмісії, або будь-яких електронних систем автомобіля. Швидке і точне визначення несправностей, подальший ремонт і виправлення неполадок - це і є якісний сервіс, якого так не вистачає власникам дорогих автомобілів. За цим основну частину нашого каталогу становить професійне обладнання для діагностики автомобілів. Таке діагностичне обладнання використовується на станціях технічного обслуговування автомобілів, в автосервісах і дилерських центрах. Але наш каталог цим не обмежується, у нас можна купити діагностичне обладнання для особистого користування - це обладнання для діагностики відрізняється простотою використання, дуже низькою ціною доступною будь-якому автовласникові і досить простим, але достатнім функціоналом. Як правило діагностика автомобілів ВАЗ, ГАЗ, УАЗ здійснюється саме таким автомобільним діагностичним обладнанням - простим і дешевим.

Якщо ви або ваш автосервіс, СТО, дилерський центр здійснює ремонт двигуна, ремонт АКПП і КПП, ремонт ходової частини, ремонт гальмівної системи, ремонт інжектора, ремонт системи охолодження, ремонт електрообладнання, кузовний ремонт, ремонт автомобільних кондиціонерів, ремонт подушок безпеки, чіп- тюнінг двигуна, коригування одометрів та подібні послуги - то ви потрапили за потрібною адресою, магазин діагностичного обладнання Автосканери.ру може стати і вашим постачальником обладнання для діагностики і ремонту автомобілів. Які умови ми пропонуємо нашим клієнтам?

Першим і основним умовою є асортимент обладнання для діагностики: в каталозі присутні більше 300 найменувань діагностичного обладнання - у нас ви завжди зможете знайти відповідний прилад для ремонту автомобілів.

Друга умова - ціни на обладнання для діагностики автомобілів доступні кожному. Причиною тому є цінова політика і згаданий вище асортимент, діапазон цін тримається в межах 500 грн. - 30000грн.

Третім перевагою є виробники і за сумісництвом наші постачальники обладнання для діагностики автомобілів - це найбільші і добре зарекомендували себе компанії, що працюють на ринку автосервісного обладнання довгі роки і мають метою свого існування - виробництво кращого обладнання для діагностики, що відповідає сучасним вимогам і стандартам і що природно - задовольняє потреби автосервісів, СТО і рядових автоаматорів.

Четверта умова це безкоштовні консультації з питань купівлі. Автодіагностика ваш профіль? Ви уявляєте автосервіс? Ви автолюбитель і хочете самостійно визначити несправність свого автомобіля, але при цьому не знаєте каой прилад для авто діагностичне вибрати - звертайтесь до нас за телефоном, факсом, електронною поштою або напишіть листа, допоможемо вам вибрати обладнання для діагностики автомобілів, відповімо на ваші запитання щодо діагностичного обладнання, розповімо все подробиці щодо діагностики автомобілів за допомогою конкретного обладнання.

П'ятим умовою є оплата та доставка. Діагностичне обладнання для автомобілів ми продаємо за налагодженою за роки роботи схемою, ми працюємо з перевіреними службами доставки, у нас є свої кур'єри, ми приймаємо оплату готівкою, безготівковими та електронними грошима. Для будь-якого випадку ми можемо знайти альтернативу, якщо ситуація того вимагає і покупець навіть з найдальшої частини Росії або ще більш далеких частин країн СНД зможе купити обладнання для діагностики автомобілів.

Основні відмінності і призначення

Діагностичне обладнання є сучасним інструментом необхідним для будь СТО або автомайстерні. Устаткування для діагностики автомобіля це єдиний надійний, швидкий і точний спосіб визначити несправність автомобіля, його двигуна і електронних систем. Робота по ремонту автомобіля завжди починається з попередньої діагностики автомобіля з використанням спеціального діагностичного обладнання. Все обладнання для діагностики легкових автомобілів ділиться на кілька груп: діагностичне обладнання призначене для дилерської діагностики та діагностичне обладнання для мультимарочні діагностики машин.

Мультимарочні обладнання для діагностики автомобілів застосовується в автомобілях різних марок і моделей. Таке обладнання для діагностики має дуже широке охоплення і багатий функціонал, що дозволяє обходитися всього одним приладом з набором адаптерів, при обслуговуванні різних автомобілів. Цій групі діагностичного обладнання слід приділити особливу увагу, якщо ви плануєте організувати обслуговування і діагностику автомобілів різних виробників. Наприклад автосканер Launch X-431 працює з більш ніж 120 марками автомобілів, і ця цифра безсумнівно вражає. Природно, мультимарочні обладнання для діагностики підтримує всі відомі марки і моделі автомобілів вітчизняного виробництва.

Якщо для вас основним критерієм вибору відповідного обладнання для діагностики є ціна, то обов'язково ознайомтеся з двома групами обладнання: автосканером на базі ПК і портативне обладнання для діагностики.

Діагностичне обладнання на базі ПК має дуже низьку вартість, достатній функціонал і підтримує різні автомобілі Європейського, Американського, Азіатського та Російського виробництва. Основний функціонал таких Автосканери це робота з кодами помилок. Обладнання на базі ПК компактне, і просте в експлуатації що дозволяє використовувати його не тільки в автосервісах, але і в невеликих автомайстерень. Це діагностичне обладнання вимагає наявності стаціонарного комп'ютера або ноутбука для інсталяції на нього програмного забезпечення, яке дозволить адаптера взаємодіяти з ПК. Програма для діагностики автомобіля найчастіше має російськомовний інтерфейс, що полегшує процес діагностики автомобіля. На додаток до всього, програма для діагностики, яка поставляється в комплекті з устаткуванням для діагностики, має демонстраційну версію, яка доступна для завантаження та інсталяції перед покупкою Автосканери - ви можете безкоштовно ознайомитися з самою програмою, її користувача інтерфейсом і функціональними можливостями.

Портативне обладнання для діагностики автомобілів має необхідний функціонал для визначення несправностей автомобіля, його ходової частини, двигуна та інших систем шляхом читання і розшифровки кодів помилок. Так як портативні автосканером працюють по протоколу OBD 2, це означає що вони можуть взаємодіяти з більшістю сучасних автомобілів. Плюсами є не тільки малий розмір і легка вага але й відсутність необхідності підключення до комп'ютера. Цей фактор робить портативний обладнання для діагностики абсолютним лідером в економному ціновому сегменті. Простота користування і низька ціна роблять портативне діагностичне обладнання доступним для кожного автолюбителя, майстерні, СТО.

Ще одна група діагностичного устаткування це автосканером вантажного транспорту. Вони призначені для професійного використання на автосервісах і СТО вантажних автомобілів, автобусів вітчизняного та зарубіжного виробництва.

Всі представлене вище устаткування для діагностики, так чи інакше використовує комплексний підхід і здійснює діагностику всіх електронних систем автомобіля і автомобіля в цілому, включаючи двигун, ходову частину, кузов та інше. Але для детальної діагностики двигуна машини призначені мотор-тестери, яким у нашому каталозі відведено окреме місце. Мотор тестери дозволяють працювати з системою запалення, газорозподілу і паливоподачі. Мотор тестери, а так само осцилографи з чудовою точністю реєструють показання, які піддаючись ретельному аналізу програм дають вичерпну інформацію про стан мотора. 
Топ 15 підприємствПереглянути всі >
ПідприємствоКатегоріяПереглядів
1Пасажирські перевезення Чернівці-Київ-Бориспіль тел.: 098 665 52 33 , 099 234 34 77 (Олег, Андрій)Автобусні перевезення17576
2Power Man тел.: 0503747433Спортивне харчування16133
3Торгівельна мережа “Колос” м'ясний ряд тел.: 54-33-68Харчування13903
4АВІАТУР, КП тел.: 7-24-81Авіакомпанії12290
5ТзОВ «Європроектшляхбуд» тел.: 585757, моб. +380673722628 - директор, моб. +380505586277 – гол.інженер Будівельні роботи11198
6ТОВ "Лідер-Трейдинг" тел.: 904-128, 904-127, 067 372 62 96, 050 374 13 86Канцтовари6190
7"Аполон тревел", туроператор тел.: 58-53-51, 58-44-62, 050-434-74-94Туризм5387
8ГІНЕЯ, АКУШЕРСЬКО-ГІНЕКОЛОГІЧНА КЛІНІКА, ТОВ тел.: 57-75-42Гінекологія, акушерство4883
9Оптовий склад тел.: 0953270145Подарунки4848
10ГОСТИННИЙ ДВІР тел.: (050) 434-23-00, (095) 882-72-41Вантажні перевезення4833
11Контейнер №2 тел.: 50560Одяг4712
12"TUI", турагенція тел.: 57-72-22, 099-444-77-77, 097-077-76-31Туризм4536
13КАМЕРТОН, МАГАЗИН-САЛОН № 301 (ТЦ "Формаркет") тел.: 90-40-14, (050) 968-24-18Музичні інструменти4303
14"Альфа-Аеротурсервіс", туристична компанія тел.: 55-57-70, 55-57-71Туризм4166
15ПРОФЕСІЙНЕ ПЕРЕОБЛАДНАННЯ МІКРОАВТОБУСІВ тел.: 57-56-04Запчастини4095