FOTOмісто
16.04.13. Паб 34. Нагородження Міс Чернівці online (квітень)

Фото з нагородження найкрасивіших дівчат, які були визначені за інтернет-голосуванням.

Організатор конкурсу - www.vsemisto.info - Сайт міста Чернівці. Конкурс виявився досить напруженим, а переможці були визначен, фактично, в останній день голосування.

Отже, перше місце - Любов Солонська, друге місце - Діана Козуб, третє місце - Юлія Орелецька.

У номінації Міс глядацьких симпатій було нагороджено двох дівчат у вишиванках, вони проявили креативність, прийшли в нічний клуб в українських національних костюмах. А, як ми знаємо, 16 травня - День вишиванки.

Нагородження Міс Чернівці online (березень)

Нагородження призерок конкурсу Міс Чернівці online (березень), фото додаткових конкурсів та з вечірки, організованої в честь конкурсу

 

Довідка міста Чернівці, актуальний телефонний довідник Чернівців

Довідка Чернівці. Телефонний довідник Чернівців. Ласкаво просимо на Vsemisto.info - Все про місто Чернівці. На цьому порталі ви зможете знайти багато цікавого. Справка Черновцы. Всі знають, як важко буває додзвонитися в довідкову службу. Але ж бувають ситуації, коли втрачати не можна ні хвилини. Щоб зберегти свій час і нерви заходите на нашу сторінку. Довідка Чернівців за лічені секунди надасть будь-яку цікаву для вас інформацію - номери екстрених служб, виклик таксі, розклад руху поїздів чи літаків і багато іншого. Погода в Чернівцях. Ласкаво просимо на Чернівецький міський портал. Ми висвітлюємо багато цікавої інформації, наприклад це погода в Чернівцях. Вчора по радіо обіцяли сонце, і ви вийшли з дому, смакуючи теплий день, а по дорозі на роботу потрапили в грозу? Щоб таке більше повторилося - скористайтеся послугами нашого порталу, і погода більше не піднесе вам неприємних сюрпризів. Ми пропонуємо самий найточніший прогноз погоди, створений для жителів і гостей міста професійними метеорологами. Якщо ми пообіцяли сонце, можете бути впевнені - воно від вас точно не сховається.

Думаєте, чим можна дібратись вранці на роботу, або повернутися додому після важкого робочого дня? Таксі в Чернівцях працює на повну потужність, в нашому місті велика конкуренція, тому вибирайте в нашому каталозі улюблену службу чернівецького таксі та з задоволенням користуйтеся даною послугою.