Кароль вже не з Баланом?

Понеділок, 10 лютого 2020, 13:36

Про кого найбільше говорять в українському шоу-бізнесі? Звісно, що про роман Дана Балана та Тіни Кароль. Ця пара стала однією із найобговорюваніших пар. Все через активний флірт молдавського співака на вітчизняної поп-діви. Вони не тільки роблять подарунки «з натяком», а й присвячують один одному пісні.

Нещодавно Дан і Тіна підтвердили у програмі «Світсьве життя» свій роман. За словами Дана Балана це роман написаний рукою генія. Офіційної заяви про стосунки двох звірок ще не було. А от шанувальники були б раді побачити Тіну Кароль у весільній сукні разом з Баланом. Фанати створюють не тільки фото, але й відео присвячені «закоханим» артистам.

Натомість особисте життя співачка охороняє від по сторонніх, що й дозволяє прихильникам складати різні легенди. Окрім участі в проекті «Голос країни» Тіна Кароль активно гастролює. Звичайно, що кожен, хто слухає її пісні, хотів би попасти на її концерт. Живі виступи артистки наповнені ще більшою кількістю емоцій та енергетики, в залі панує особлива атмосфера. Тому не потрібно зволікати, квитки на концерт Тіни Кароль вже можна купити на сайті одного із найкращих квиткових операторів країни TicketsBox.

То чи разом Дан Балан та Тіна?

Молдавський співак та сама зірка підігрівають чутки про свій роман. В мережі з’явилось фото тіни з незнайомцем. Як пише преса, що Кароль «зловили в обіймах іншого». Фото було розміщено на сторінці фан-клубу Тіни Кароль. На світлині артистка позує разом з молодим хлопцем на камеру – вони разом усміхаються. Крім радісних облич публіку стурбувала трохи розмазана помада на губах артистки, ніби її хтось міг розмазати поцілунком.

Підтвердження стосунків з цим хлопцем немає. Також не відомо чи він просто фанат Тіни, адже на його футболці напис Monatik love it ритм. Та заперечувати те, що Кароль дуже йому симпатична, не можна, бо це видно неозброєним оком.

Після публікації цього фото за добу на сторінці в соцмережі було опубліковано відео Тіни Кароль з Даном Баланом. На цьому спойлері вони пристрасно дивляться один на одного. Відео закінчується на самому цікавому місці, де ніби Дан має поцілувати Тіну.

Як син Веніамін реагує на чутки про роман з Даном Баланом?

В одному із інтерв’ю співачка розповіла, що син не в захваті від новини про можливі стосунки, він проти вітчима в сім’ї. За словами Тіни син не підтримує її флірт з Баланом. Йому не подобається те, що вона підтримує пусті розмови про майбутнє одруження з Даном.  Сама ж Тіна заперечила стосунки, але все ж підтвердила, що між артистами сталась «хімія».

Кароль та Дан Балан знову стали суддями музичного проекту, і знову глядачі спостерігають за їх фліртом. Фанати впевнені, що між ними пролетіла іскра, та щиро бажають своїм улюбленцям щасливого сімейного життя.

Ми ж тільки можемо слідкувати за відносинами артистів та чекати продовження. Відчути з справжню енергетику виконавців можна тільки на їх живих виступах. Завжди актуальна афіша та квитки доступні на сайті квиткового оператора TicketsBox.