Визначні місця
Костел Воздвиження Святого Хреста
Понеділок, 29 жовтня 2018, 00:32

Однією з найперших споруд, що мають історичне значення для всієї країни, є Костел Воздвиження Святого Хреста, який територіально знаходиться в Чернівцях. Він вважається ще й першою кам'яною спорудою на території міста. Це римсько-католицький храм, побудований на початку XIX століття, під керівництвом австрійського імператора. Храм був зведений на місці дерев'яної споруди, що служив для загальних зборів народу і його прохання мощам і образів святих.

Детальніше...
 
Центральний парк в Чернівцях
Понеділок, 29 жовтня 2018, 00:29

Місто Чернівці іменується в народі, як «маленький Париж», так як саме тут зібрано найбільшу кількість історичних і пам'ятних місць відпочинку на французьку тематику і схожу культуру. Одним із яких є Центральний парк культури і відпочинку ім. Т.Г. Шевченко. Це культурна спадщина отримала позначку від Асоціації працівників парків в Україні. Парк виділений, як кращий серед всіх існуючих в країні.

Датою його заснування вважається 1830 рік. На початку його іменували «Фолькгартен», що означає «Сад для людей». Сучасне ім'я він отримав тільки в 2001 році. В цей ліс з Європи було завезено понад 35 тисяч кущів і дерев, які добре прижилися в цих краях. Над новим оформленням скверу працювали інженер А. Марина і садівник А. Піотровський. Він знаходиться в центральній частині міста і призначений для зборів людей з цілями проведення свого дозвілля і відпочинку в природних умовах. Територія, яку охоплює сквер, займає близько 16 гектарів. На ній розташовані історичні пам'ятки і твори архітектури, які зберегли свій вихідний вигляд з давніх часів. Також відпочиваючі можуть помилуватися ставком і невеликим портом.

Детальніше...
 
Ох, цей кавовий аромат!
П'ятниця, 19 жовтня 2018, 14:05

Погодьтеся, що кожен любить каву. Якщо й не пити, то насолоджуватись її запахом. З цим напитком асоціюються довгі душевні розмови, зустрічі з друзями та теплими серцю людьми. Кава пробуджує найкращі емоції та спогади. Чернівецькі заклади готові потішити вас не тільки ароматним напитком, а й безліччю смаколиків і ласощів.

В самому серці міста на вулиці Кобилянській, 47 на вас чекає затишне і незвичайне місце – «Віденська кав’ярня».  Відвідувачі кажуть, що тут дуже смачна кава, неземні десерти, а жива музика відкриває потаємні двері у серця кожного. Інтер’єр закладу переносить у казкову й затишну атмосферу.  Персонал привітний та людяний і знає свою та любить свою справу. Кожна чашка кави зроблена та подається з любов’ю.

Детальніше...
 
Кафедральний Собор Святого Духа
Понеділок, 15 жовтня 2018, 21:32

Кафедральний Собор Святого Духа або він ще має назву Свято-Духівський собор. Він знаходиться у самому центрі міста Чернівці на Соборній площі.

Забудовництво собору почалось у середині 19 століття. Люди, які будували храм, мали надзвичайно цікаві імена, цим самим і привертали до себе увагу.  Будівництво зайняло доволі багато часу, аж 20 років, і вже у 1864 році Кафедральний собор був освячений митрополитом  Євгеном Гакманом. Не дивлячись на освяту, внутрішні роботи продовжувалися протягом 30 років. Так, ще у 90-х роках XIX століття стіни храму розписували наймані віденськи художники.

У 60-х роках XX століття настав неприємний час для освіченного місця. За політичних втручань собор закрили, а все, що було всередині, розікрали, знищили та порозмивали малюнки на стінах. Собор пройшов реалізацію та був знову відкритий у 1989 році. На разі існує інформація, що храм хочуть перефарбувати, тим самим «надати» йому нове життя, так як будівля стара та має тріщини і по троху руйнується з середини.

Детальніше...
 
Формаркет Чернівці
Середа, 04 лютого 2015, 18:57

Історія магазину «Формаркет» в місті Чернівці дуже довгісна. На місці Формаркету у Чернівцях раніше стояв звичайнісінький ринок, на якому продавали: продукти харчування, побутову хімію, одяг та інші речі. Ринок був звичайним – металеві контейнери, дерев’яні стелажі під відкритим небом. І ось людям запропонували вкласти гроші в будівлю, яка на сьогоднішній день процвітає. Але тоді, будівництво такого великого торговельного комплексу тянулося дуже довго. Люди вкладували свої кошти десяток років, коли не хватало ще вкладували і ще. Настав час, коли будівлю торговельного комплексу «Формаркет» було завершено. Нарешті люди почали звозити туди свої товари і торгувати ними. В основному це товари та послуги такі, як: продукти харчування, побутова хімія, побутова техніка, фрукти та овочі, м’ясний павільйон, молочний павільйон, перукарня, банки та банкомати, золото та срібло, стильний одяг та взуття, кафе та закусочні та всі найрізноманітніші магазинчики.

Детальніше...
 
ТЦ Майдан Чернівці
Середа, 04 лютого 2015, 18:55

Великий та зручний паркінг для автомобілей, добре облаштовані скамійки біля торговельного комплексу, належна охорона, таксофон на випадок, якщо скінчилися гроші на мобільному рахунку, добре освітлення та служба таксі, яка завжди чекає на Вас. Так, все це можна знайти на вулицці Героїв Майдану, 71 в місті Чернівці, у сучасному торговельному комплексі ТЦ «Майдан».

Торговельний центр Майдан в Чернівцях був построєний по сучасним концепціям, які притаманні регіональним торговим центрам в 2003 році. Торговий центр Майдан не має саме якоїсь конкретної спеціалізації, він пропонує клієнту найрізноманітніші товари: продукти харчування,  побутову хімію, одяг від дизайнерів, окуляри, золото та срібло суші-бар, іграшковий магазин для малечі, аптеку, банк, кав’ярню, хімчистку, меблі, солярій тощо.

Детальніше...
 
Костел Успіння Серця Ісуса
П'ятниця, 31 жовтня 2014, 12:40

У Чернівцях безліч старовинних і прекрасних будівель. Але одне з найзагадковіших з них, це костел єзуїтів. Він чарівне втілення неоготики Буковини. Раніше це було місце військових тренувань і уряд виділив цю ділянку єзуїтам, для будівництва власного храму. У Чернівцях не відразу добре прийняли таку ідею, але з часом, ставлення до цієї течії християнства покращився. Кількість послідовників росло, а значить, потрібно було приміщення для служб і повноцінного життя віри. Найбільший дзвін, який знаходитися в костелі називається «Серце Ісуса». Его привезли з Англійського міста Единбург.  Від нього походить і назва, яка з’явилася пізніше.

Проект належить професору Лайцнеру, який в той час керував Чернівецькій вищою школою ремісників. Весь храм збудований на пожертвування прихожан і вищестоящих осіб.

Детальніше...
 
Єврейський народний дім в Чернівцях
П'ятниця, 31 жовтня 2014, 12:39

Ще з 14 століття Чернівці ділять територію з єврейськими народами. Вони щільно сплелися з українським народом і в якійсь мірі навіть стали його частиною. У двадцятому столітті єврейська громада задумала побудувати будинок для свого народу. Вони доручили задачу чудовому архітектору Юліусу Бохнеру. Він створив дом, контролював його будівництво і завдяки йому, вже більше ніж сто років, прекрасна споруда знаходиться на площі Театральній. Гарна архітектура донині вражає туристів і місцевих жителів.

Найбільше враження справляють дві пари атлантів, розташовані над входом в будинок. В точності виражені риси тіла і рухи фігур. Якщо довго дивитися, вони здаються справжніми. У кожній закладений таємний сенс. Ці величні постаті - вираз євреїв того часу. Дві крайні в сум'ятті і слухняності нахилили чоло. Вони показую, що більшість єврейського народу змирилися з важкою долею, й смиренно зустрічають прийдешній день, молячись прожити хоч ще трохи. Правий повернув голову в бік - це євреї, які готові були зректися своєї віри заради спокійного життя. І четвертий, високо підняв підборіддя, з поглядом спрямованим у майбутнє, уособлення людини, яка не здається, а протистоїть бідам.

 
Готель «Брістоль» на площі Філармонії у Чернівцях
П'ятниця, 31 жовтня 2014, 12:38

Вся архітектура в Чернівцях відрізняється особливою вишуканістю. Площа Філармонії одна з найстаріших частин міста. Кілька століть тому тут розташовувався великий ринок, продавали в основному борошно. Тому раніше її іменували Борошняною. Окрім ринку на ній були великі склади військової техніки і невелика в'язниця.

В середині дев'ятнадцятого століття, коли прибрали всі страхітливі споруди, площа потроху стала відбудовуватися. Тоді її родзинкою стала велична філармонія. Площа обростала різними будівлями. З кожним роком їх ставало все більше і більше. Вони бажали відповідати прекрасної філармонії, а тому були красиві і архітектурно продумані. Один з таких будинків - розкішний особняк в чотири поверхи з високою і незвичайної вежею на розі будівлі. Він був побудований за кошти меценатів міста - Йозефа Ландау і Макса Майснера. У всьому кварталі немає будівлі, яка могла б зрівнятися за красою з готелем «Брістоль» на площі Філармонії. Люди люблять розповідати легенду, що в цих стінах працювали найдорожчі дівчата міста.

Детальніше...
 
Перший в Чернівцях греко-католицький храм
П'ятниця, 31 жовтня 2014, 12:36

Чернівці славляться своєю старовинною красивою архітектурою. У 1816 році почалася споруда греко-католицької церкви. Мало хто знає, що саме цю церкву відвідувала Ольга Кобилянська і з неї ж Ольгу і винесли вогким вранці в березні 1942 року. До собору веде Російська вулиця. Вважається, що назва пов'язана з церквою, адже вона була чисто української.

Дуже важливий факт в історії створення церкви, що вона будувалася не за гроші держави, а за кошти заможного жителя міста - Тадея Туркула. Це був корінний буковинець, через багато року проніс любов до рідного краю. Боярин пожертвував не малі суми для побудови храму. Все життя він був учасником партії проти Османської імперії і зрештою покинув світ, заповідаючи всі речі греко-католицької церкви. Завдяки цьому, церква була збудована вже в 1821 році. Під час радянського союзу, приміщення використовувалося як склад для хімікатів, але вже з 1990 року храм повністю функціонує.

Детальніше...
 
<< Початок < Попередня 1 2 3 Наступна > Кінець >>

Сторінка 1 з 3
Топ 15 підприємствПереглянути всі >
ПідприємствоКатегоріяПереглядів
1Пасажирські перевезення Чернівці-Київ-Бориспіль тел.: 098 665 52 33 , 099 234 34 77 (Олег, Андрій)Автобусні перевезення13252
2Торгівельна мережа “Колос” м'ясний ряд тел.: 54-33-68Харчування12936
3АВІАТУР, КП тел.: 7-24-81Авіакомпанії11716
4ТзОВ «Європроектшляхбуд» тел.: 585757, моб. +380673722628 - директор, моб. +380505586277 – гол.інженер Будівельні роботи10501
5ТОВ "Лідер-Трейдинг" тел.: 904-128, 904-127, 067 372 62 96, 050 374 13 86Канцтовари5464
6Оптовий склад тел.: 0953270145Подарунки4681
7"Аполон тревел", туроператор тел.: 58-53-51, 58-44-62, 050-434-74-94Туризм4505
8ГОСТИННИЙ ДВІР тел.: (050) 434-23-00, (095) 882-72-41Вантажні перевезення4239
9ГІНЕЯ, АКУШЕРСЬКО-ГІНЕКОЛОГІЧНА КЛІНІКА, ТОВ тел.: 57-75-42Гінекологія, акушерство4134
10Контейнер №2 тел.: 50560Одяг4121
11"TUI", турагенція тел.: 57-72-22, 099-444-77-77, 097-077-76-31Туризм3761
12ПРОФЕСІЙНЕ ПЕРЕОБЛАДНАННЯ МІКРОАВТОБУСІВ тел.: 57-56-04Запчастини3529
13Power Man тел.: 0503747433Спортивне харчування3492
14"Альфа-Аеротурсервіс", туристична компанія тел.: 55-57-70, 55-57-71Туризм3357
15КАМЕРТОН, МАГАЗИН-САЛОН № 301 (ТЦ "Формаркет") тел.: 90-40-14, (050) 968-24-18Музичні інструменти3327

Найцікавіше в місті

В даному розділі Ви знайдете інформацію про визначні місця Чернівців, дізнаєтеся про історію Буковинського краю, зможете порівняти миттєвості минулого з сьогоденням у розділі "Вчора та сьогодні". Цікавою буде інформація про Резиденцію буковинських митрополотів, площі Чернівці, чернівецькі парки та сквери. В даному розділі ви можете знайти детальну інформацію про місто Чернівці та його історію. Романтичні місця міста закохують у себе всіх. Варто відзначити, що цікаве про Чернівці поруч, варто просто трішки почитати і ви зможете пізнати своє рідне місто заново. Також тут зібрана інформація про Чернівці для туристів. Що подивитися в Чернівцях? Куди піти? Що відвідати?