Конкурс - Міс Чернівці online (квітень)

Субота, 02 червня 2012, 15:53

У нашому місті живе дуже багато красивих дівчат. На підтвердження достатньо просто пройтися по вулиці - від кількості красунь аж голова може закрутитися. Але для багатьох дівчат недостатньо бути просто красунями, їм хочеться бути красунями загальновизнаними. І в такій справі кращим засобом для досягнення всенародної популярності є фотоконкурс в інтернеті, на САЙТІ МІСТА ЧЕРНІВЦІВ!

 

Умови конкурсу Міс Чернівці online (квітень, 2013):

До участі в конкурсі допускаються учасниці віком від 15 років, які надіслали свої фото на адресу редакції.

Переможницю буде обрано шляхом голосування з 15 до 30 березня. Переглянути фотографії учасниць та віддати свій голос можна за даним посиланням: (Сайт міста Чернівці - офіційна група в соцмережах).

За що поборяться конкурсантки?

1 місце - Сертифікат (вартістю 500 грн) на навчання в модельній агенції "Show Time", 10% знижка на путівку в будь-яку точну світу від турагенції "Супеп Тур", 50% знижка на професійний макіяж від Інни Сідор, Професійна фотосесія від А. Колотило, квиток на сеанс кінофільму для всієї компанії в Кінопаркінгу

2 місце - 5% знижка на путівку в будь-яку точну світу від турагенції "Супеп Тур", 30% знижка на професійний макіяж від Інни Сідор, квиток на сеанс кінофільму для всієї компанії в Кінопаркінгу

3 місце - 3% знижка на путівку в будь-яку точну світу від турагенції "Супеп Тур", 30% знижка на професійний макіяж від Інни Сідор, квиток на сеанс кінофільму для всієї компанії в Кінопаркінгу

----
Вводимо ще одну номінацію — Міс глядацьких симпатій
Дівчата зможуть проявити себе та отримати хорошу нагороду:
- Професійну фотосесію, професійний макіяж від Інни Сідор, квиток на сеанс кінофільму для всієї компанії в Кінопаркінгу

----
Всі дівчата з другом або подругою будуть запрошені на вечірку для них в club34 (безкоштовний вхід), а нагородження пройде в pub34.

Конкурс не може відбутися без партнерів:

Модельне агенство Show-time

Туристична фірма "Супер Тур"

Візажист - Інна Сідор

Фотографи - Alex Jem та А. Колотило

Автокінотеатр "Кінопаркінг"

Нагородження пройде в Pub 34 

Довідка міста Чернівці, актуальний телефонний довідник Чернівців

Довідка Чернівці. Телефонний довідник Чернівців. Ласкаво просимо на Vsemisto.info - Все про місто Чернівці. На цьому порталі ви зможете знайти багато цікавого. Справка Черновцы. Всі знають, як важко буває додзвонитися в довідкову службу. Але ж бувають ситуації, коли втрачати не можна ні хвилини. Щоб зберегти свій час і нерви заходите на нашу сторінку. Довідка Чернівців за лічені секунди надасть будь-яку цікаву для вас інформацію - номери екстрених служб, виклик таксі, розклад руху поїздів чи літаків і багато іншого. Погода в Чернівцях. Ласкаво просимо на Чернівецький міський портал. Ми висвітлюємо багато цікавої інформації, наприклад це погода в Чернівцях. Вчора по радіо обіцяли сонце, і ви вийшли з дому, смакуючи теплий день, а по дорозі на роботу потрапили в грозу? Щоб таке більше повторилося - скористайтеся послугами нашого порталу, і погода більше не піднесе вам неприємних сюрпризів. Ми пропонуємо самий найточніший прогноз погоди, створений для жителів і гостей міста професійними метеорологами. Якщо ми пообіцяли сонце, можете бути впевнені - воно від вас точно не сховається.

Думаєте, чим можна дібратись вранці на роботу, або повернутися додому після важкого робочого дня? Таксі в Чернівцях працює на повну потужність, в нашому місті велика конкуренція, тому вибирайте в нашому каталозі улюблену службу чернівецького таксі та з задоволенням користуйтеся даною послугою.