Розклад руху автобусів Чернівці

Вівторок, 30 жовтня 2012, 13:43

Автовокзал Чернівці

Чернівецький автобусний вокзал (автовокзал «Чернівці») – транспортна артерія міста Чернівці, місце, де постійно рух, постійно вирує життя, відбуваються зустрічі та прощання, а зрештою, чітко йде робота працівників автовокзалу Чернівці. Центральний автовокзал в місті Чернівці для міжміських та міжнародних перевезень розташований на вулиці Головній, 119. З цього міста здійснюються безліч рейсів по містах Буковини (Чернівці-Мигово, Чернівці-Сторожинець, Чернівці-Новоселиця, Чернівці-Хотин, Чернівці-Путила, Черніві-Сокиряни). Автовокзал Чернівці пропонує жителям міста розгалужену мережу рейсів містами України (Чернівці-Київ, Чернівці-Одеса, Чернівці-Львів, Чернівці-Харків, Чернівці-Вінниця, Чернівці-Хмельницький, Чернівці-Кам’янець-Подільський, Чернівці-Донецьк, Чернівці-Сімфірополь, Чернівці-Тернопіль). Інтенсивно здійснюються рейси і міжнародного значення (Чернівці-Мінськ, Чернівці-Санкт-Петербург, Чернівці-Москва, Чернівці-Кишенів). Звичайно, що наведені списки, далеко не всі напрями, по котрих здійснює перевезення автовокзал «Чернівці». Щодня його стіни зустрічають та проводжають в путь сотні людей. В будь-яку погоду працівники автовокзалу «Чернівці» допоможуть вам дізнатися актуальну та завжди достовірну інформацію про розклад руху, графік відправлень, ціни проїзду та альтернативні маршрути. 
Отже, адреса автовокзалу «Чернівці»: м. Чернівці, вул. Головна, 119.
Телефони для довідок: (03722) 4-16-35, 4-16-30

Графік руху автобусів по станції Чернівці

Автостанция Чернівці

Автовокзал центральний Чернівці-1

 

Автовокзал Чернівці-3

Автовокзал Добробут, Калинівський ринок

Графік руху може відрізнятися, тому просими уточнювати інформацію за нижче вказаними телефонами.

Телефони для довідок: (03722) 4-16-35, 4-16-30 

Довідка міста Чернівці, актуальний телефонний довідник Чернівців

Довідка Чернівці. Телефонний довідник Чернівців. Ласкаво просимо на Vsemisto.info - Все про місто Чернівці. На цьому порталі ви зможете знайти багато цікавого. Справка Черновцы. Всі знають, як важко буває додзвонитися в довідкову службу. Але ж бувають ситуації, коли втрачати не можна ні хвилини. Щоб зберегти свій час і нерви заходите на нашу сторінку. Довідка Чернівців за лічені секунди надасть будь-яку цікаву для вас інформацію - номери екстрених служб, виклик таксі, розклад руху поїздів чи літаків і багато іншого. Погода в Чернівцях. Ласкаво просимо на Чернівецький міський портал. Ми висвітлюємо багато цікавої інформації, наприклад це погода в Чернівцях. Вчора по радіо обіцяли сонце, і ви вийшли з дому, смакуючи теплий день, а по дорозі на роботу потрапили в грозу? Щоб таке більше повторилося - скористайтеся послугами нашого порталу, і погода більше не піднесе вам неприємних сюрпризів. Ми пропонуємо самий найточніший прогноз погоди, створений для жителів і гостей міста професійними метеорологами. Якщо ми пообіцяли сонце, можете бути впевнені - воно від вас точно не сховається.

Думаєте, чим можна дібратись вранці на роботу, або повернутися додому після важкого робочого дня? Таксі в Чернівцях працює на повну потужність, в нашому місті велика конкуренція, тому вибирайте в нашому каталозі улюблену службу чернівецького таксі та з задоволенням користуйтеся даною послугою.