Автовокзал Чернівці

Середа, 15 жовтня 2014, 17:11

Чернівці дуже гарне місто. Багато хто мріє побувати в ньому, і не тільки з інших міст чи країн, але з усієї області та населених пунктів, які знаходяться поруч. Для того, що б швидше потрапити в місто люди сідають на автобус, який прибуває на автовокзал Чернівців. Адже маршруткою або автобусом їхати набагато швидше, ніж поїздом або електричкою. Тому, що б менше часу витратити на дорогу, люди використовують саме цей транспорт. Найчастіше автовокзал Чернівців приймає і відправляє маршрути в передмістя: села і найближчі міста. Більш рідкісними, але не менше затребуваними є рейси до Києва, особливо в аеропорт Бориспіль. Такі далекі маршрути відправляються зазвичай увечері, що б прибути вранці, адже пасажирам набагато зручніше вранці переміщатися по місту, ніж глибоким вечором. Можна досить просто дістатися до будь-якого міста України. Звичайно, провести ніч в автобусі складніше, ніж в поїзді, але це компенсується більш швидкої поїздкою. Квитки продаються, як і в касі, так і в інтернеті заздалегідь. Бажано перед виїздом на автовокзал подивитися розклад в інтернеті, а краще зателефонувати в довідкову, адже іноді рейси переносяться чи взагалі скасовуються. Автовокзал м. Чернівці намагається якомога рідше змінювати звичний розклад, але іноді все ж таки трапляється, що маршрут скасовано з технічних причин, або через погодні умови.

Інфраструктура автовокзалу

В день прибуває і відправляється кілька десятків автобусів і часто одночасно. Якщо вірити зведеннями в інтернеті, то заздалегідь можна купити квиток на будь-який автобус. Для тих, хто воліє купувати квитки заздалегідь і чекати автобус на вокзалі, створені нормальні умови очікування. Є невелике кафе і недалеко туалет. Для екстрених випадків аптека і для того, що б було не так нудно, невеличкий газетний кіоск. Автовокзал Чернівців має досить велику територію. Рідко буває таке, коли зайняті всі місця, і ніде сісти чи поставити речі і дочекатися автобуса.

Камера зберігання

Якщо у вас достатньо часу до відправлення вашого автобуса, залишайте речі в камері зберігання і спокійно прогуляйтеся по місту. Воно невелике, але дуже красиве. За кілька годин можна встигнути відвідати самі пам'ятні місця і відчути дух старовинного красивого міста. Автовокзал знаходиться недалеко від центру. За 10 хвилин на тролейбусі можна доїхати до головної площі. Міський транспорт ходить досить регулярно, що б не хвилюватися за запізнення.

Автовокзал Чернівці:

Телефони: (03722) 4-16-35, 4-16-30

Адреса: вул. Головна, 219

Графік руху автобусів дивіться тут. 

Довідка міста Чернівці, актуальний телефонний довідник Чернівців

Довідка Чернівці. Телефонний довідник Чернівців. Ласкаво просимо на Vsemisto.info - Все про місто Чернівці. На цьому порталі ви зможете знайти багато цікавого. Справка Черновцы. Всі знають, як важко буває додзвонитися в довідкову службу. Але ж бувають ситуації, коли втрачати не можна ні хвилини. Щоб зберегти свій час і нерви заходите на нашу сторінку. Довідка Чернівців за лічені секунди надасть будь-яку цікаву для вас інформацію - номери екстрених служб, виклик таксі, розклад руху поїздів чи літаків і багато іншого. Погода в Чернівцях. Ласкаво просимо на Чернівецький міський портал. Ми висвітлюємо багато цікавої інформації, наприклад це погода в Чернівцях. Вчора по радіо обіцяли сонце, і ви вийшли з дому, смакуючи теплий день, а по дорозі на роботу потрапили в грозу? Щоб таке більше повторилося - скористайтеся послугами нашого порталу, і погода більше не піднесе вам неприємних сюрпризів. Ми пропонуємо самий найточніший прогноз погоди, створений для жителів і гостей міста професійними метеорологами. Якщо ми пообіцяли сонце, можете бути впевнені - воно від вас точно не сховається.

Думаєте, чим можна дібратись вранці на роботу, або повернутися додому після важкого робочого дня? Таксі в Чернівцях працює на повну потужність, в нашому місті велика конкуренція, тому вибирайте в нашому каталозі улюблену службу чернівецького таксі та з задоволенням користуйтеся даною послугою.