Чернівці в п’ятірці «бідняків»

П'ятниця, 10 березня 2017, 14:30

В рамках проекту «Прозорі, фінансово здорові і конкурентоспроможні муніципалітети в Україні» презентували он-лайн платформи. Проводили опитування, в якому визначали фінансове становище різних міст та областей. З п’ятдесяти міст України Чернівці зайняли 12 місце. У рейтингу прозорості бюджетів регіональних центрів в Україні Чернівці на 22 місці.

Чернівці дійсно не мають багато грошей, тут не вистачає фінансів на деякі речі, які дійсно необхідні для міста. Влада скаржиться на те, що їм не виділяють, а жителі в свою чергу також кажуть, що їм не дають грошей.

«Ціни ростуть, зарплати – ні. Так неможливо жити. Чернівці дійсно місто з низьким фінансовим становищем. У нас мало що зроблено з того, що дійсно потрібно було. І все через брак коштів. У нас люди мало заробляють, а ті, хто багато, не афішують своїх статків та заробітків. Всі звикли робити все незаконно. Тому і низьке фінансове становище, бо одні крадуть, а інші мовчать. Все, що стосується грошей в Чернівцях жахливо. До такого становища вже всі звикли, тому можуть лише між собою по обговорювати проблеми, бідність, а робити вже нічого не можуть прості люди, від нас нічого не залежить», - ділиться місцева жителька.