Це цікаво
Блогери в Чернівцях
Вівторок, 20 червня 2017, 15:05

В кожному місті є особливі унікальні люди, які прославляються на просторах інтернету. У Львові є мандрівники, які знімають відео по всій Україні. Нещодавно львівські мандрівники з blog360 відвідали Чернівці. Команда Blog360 вирішила познайомити своїх глядачів із Чернівцями – як вони написали "маленьким містом з великою історією та величною архітектурою". Львівські колеги поставили собі питання: Чому Чернівці одночасно схожі на Львів і чим вони відрізняються? Яка споруда по праву може називатися найкрасивішою в Україні? Як виглядає велетенський корабель посеред міста? Вся інформація та відповіді на ці запитання є в блозі, відео можна переглянути у них на каналі.

Детальніше...
 
Танцювальний флешмоб у Чернівцях
Четвер, 01 червня 2017, 16:57

В Чернівцях дуже люблять спорт. Тут є багато фітнес-клубів, які користуються великою популярністю. Проте цікаво й взяти участь в різних заходах, які пов’язані з цим. Фітнес-тур відвідав вже п'ять міст України: Суми, Полтаву, Бориспіль, Херсон і Вінницю. Згодом добереться і до Чернівців. Це буде хороший та цікавий танцювальний флешмоб. Всі чернівчани зможуть взяти участь.
Фітнес-тур «Живи танцюючи» - це масштабна подія, яка стартувала в березні 2017 року. Організатори хочуть донести цим, що потрібно вести здоровий спосіб життя, займатись спортом та отримувати задоволення від буденних справ. Також говоритимуть і про здорове харчування, що теж дуже важливо.

Детальніше...
 
«Чернівцям належить моє серце»
Понеділок, 29 травня 2017, 13:04

Чернівці – багатокультурне місто, тут народились, виросли та творили різні творчі відомі люди. Серед них багато письменників, та зокрема Ірина Вільде. Народилася вона 5 травня 1907 року в Чернівцях у сім’ї народного вчителя і українського письменника Дмитра Макогона.  Згодом почала писати, та за порадою мами взяла псевдонім Вільде, що означав «дика» з німецької. Бо так мати її бачила, бурхливою, неземною дівчиною, яка бачить світ інакше. Дівчина вчилась в школі, яка тоді була єдиною в місті. Тут вона написала три перших твори. Згодом, коли Буковина потрапила під владу Румунії, сім'я переїхала в Івано-Франківську область. Проте письменницю завжди тягнуло зі Львова до Чернівців, куди вона приїжджала за будь-якої можливості. Вона надзвичайно любила це місто, переживала за нього. У своєму етюді "Кілька днів на зеленій Буковині" Ірина Вільде писала: "... скільки разів я приїжджаю до Чернівців уже як "вигнанець" з рідного краю, не можу не хвилюватись на сам вид міста, яке зробило колись мою найпершу молодість такою багатою". Завжди при кожній нагоді жінка казала, що вона буковинка.

Детальніше...
 
Без радянських свят. Опубліковано новий календар вихідних
П'ятниця, 10 лютого 2017, 17:14

Українцям пропонують упорядкувати календар державних вихідних і святкових днів. Проект нового календаря опублікувала прес-служба Українського інституту національної пам'яті.

Згідно з проектом, розміщеним для обговорення на сайті Інституту, визначаються такі категорії:

 

  • державні свята (робочі і неробочі),
  • традиційні свята (неробочі),
  • скорботні дні,
  • професійні свята
  • та пам'ятні дати, які є робочими днями.
Детальніше...
 
Хор заспівав Щедрика посеред магазину
П'ятниця, 30 грудня 2016, 15:21

29-го грудня перед новорічними святами в магазині «Обнова Єврошоп» люди купували святковий одяг. Та раптом з примірочних та кутиків почали виходити люди, які співали. Вони зійшлись в центрі магазину та почали співати Щедрика, адже 100 років тому була створена саме така композиція, яка зараз відома на весь світ. Щедрик співають українською та багатьма мовами, в магазині ж пролунало ще англійською.

Детальніше...
 
Чернівці – кавова столиця
П'ятниця, 02 грудня 2016, 12:03

Сьогодні в Чернівцях можна випити каву майже на кожному розі міста. Тут дуже багато кав’ярень та різних закладів, де подають справжню варену каву. Дуже велика кількість кав’ярень розташована на головній вулиці міста Кобилянській. Щоправда там багато львівських закладів, хоча у Львові кава з'явилась пізніше ніж у нас. Чернівці можуть пишатися тим, що 228 років тому у місті з’явилася перша кав’ярня. У Львові ж вона з’явилася на 14 років пізніше. У 1788 році у нашому місті облаштували кімнату для кави – на розі вулиці Панської й площі Ринкової. Зерна кави туди привозили із Німеччини. У 1898 році на тому місці побудували відому кав'ярню «Габсбург» з двома касами, де можна було швидко розрахуватись, та двома буфетами з червоного дерева. Кав’ярня працювала з 7 ранку. Це було дуже зручно для місцевих жителів та всі любили там проводити час.

Детальніше...
 
Нове життя для преси
П'ятниця, 25 листопада 2016, 14:35

Український уряд затвердив перелік друкованих видань, їх всього 244, які будуть роздержавлені. Таку інформацію у Facebook опублікував Дмитро Столярчук, прес-секретарь прем’єр-міністра.

Як він зазначив, що це робиться з метою позбавлення друкованих ЗМІ державного впливу. Він каже, що це новий крок до Європи. Таким чином хочуть зробити пресу цікавою для людей, тому що мало хто вже читає друковані видання. Можливо, з новими силами реформовані видання будуть більш цікаві для читачів і, в тому числі, молодих. Також будуть враховуватись побажання колективів, які працюють над виданнями. Тому що за роки праці, вони знають, що хоче бачити читач, що вони не можуть дати.

Детальніше...
 
<< Початок < Попередня 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Наступна > Кінець >>

Сторінка 1 з 22