Освіта
Ярмарок вакансій в Чернівцях
Середа, 17 травня 2017, 14:21

Кожна людина хоче знайти своє місце в житті, знайти хорошу роботу, яка буде приваблювати та захоплювати. Також хочеться, щоб робота приносила не лише задоволення, але й непоганий заробіток. Саме тому студенти в Чернівцях дуже сподіваються отримати роботу в Європі.

Інформаційний центр Європейського Союзу запрошує взяти участь у «Ярмарку вакансій» від Представництва ЄС в Україні та профспілкової організації студентів ЧНУ ім. Ю. Федьковича, який пройде 16 травня 2017 р., з 11:00 до 16:00 у Чернівецькому національному університеті імені Юрія Федьковича за адресою: м. Чернівці, вул. Михайла Коцюбинського, 2, корпус 5, 2 поверх, Мармурова зала.

Детальніше...
 
Чернівці одне з найангломовніших міст
П'ятниця, 30 грудня 2016, 15:44

В Україні по даним зовнішнього незалежного оцінювання та опитування вулицями міст, по знанням англійської мови Чернівці перевершують тільки Київ та Львів. Столиця України та культурна столиця відрізняються зовсім ненабагато від Чернівців. Буковинці показали, що вони готові співпрацювати з світом і знають інтернаціональну мову, яка допомагає в різних ситуаціях.

Чернівчани вважають, що це вже не іноземна мова, це обов’язкова мова, яку повинні знати всі. З малечку молоді батьки віддають дітей на курси та вчать самі. На початку дітям важко відрізнити, коли говорити якою мовою і як зв’язати слова. Проте з часом вони розуміють різницю та розуміють, де вживати. Але хоч не легкою працею, проте батьки намагаються вкоренити в українцях жагу до навчання.

Детальніше...
 
Екологічний конкурс у Чернівцях
Четвер, 29 грудня 2016, 16:02

У Чернівцях прийняло більш ніж півтори тисячі дітей та студентів. Вони повинні були створити малюнок або проект, який був би на тематику екологічних проблем сьогодення. Діти охоче прийняли участь та 40 з них отримали цінні призи. Деякі учасники за перші місця отримували планшети, смартфони, електронні книги, флешки, батареї, флешки і тд. Це все дуже сподобалось переможцям. Хоча всі інші діти також були задоволені тим, що прийняли участь.

Робили такий конкурс з метою заохочення дітей до екологічних проблем. Це важливо, проте багато хто не помічає того, що коїться у нас за спиною. Тому вирішили зробити такий конкурс, щоб молоде покоління звернуло увагу і попрацювало над екологічними проблемами. Багато обирали саме наш район. Тут також багато бруду та того, що псує наше довкілля. Діти від найменших до найстарших розуміють, що це недобре.

Детальніше...
 
У Заставні вивчали математику у «Віртуільній школі»
Четвер, 24 листопада 2016, 17:33

Сьогодні, 24 листопада, на базі районного методичного кабінету у Заставні Інститутом післядипломної педагогічної освіти Чернівецької області проведено виїзну «Методичну студію» та роботу у «Віртуальній школі».

Детальніше...
 
Фінал Буковинського регіонального конкурсу "Марафон бізнес-ідей"
Понеділок, 21 листопада 2016, 13:30

22 листопада у Блакитній залі Чернівецького національного університету ім. Ю. Федьковича відбудеться фінал Буковинського регіонального конкурсу "Марафон бізнес-ідей". Початок о 10:00. Екпертна комісія із представників бізнесу та банківських установ, органів влади та науковців визначатимуть призерів і переможців проекту. Призовий фонд 100 000 грн.

 
В Червоній залі ЧНУ ім. Ю. Федьковича відбулися урочистості з нагоди 10-ї річниці відкриття магістратури
П'ятниця, 11 листопада 2016, 17:06

Сьогодні, 11 листопада, заступник керівника апарату обласної державної адміністрації Олександр Шкурідін взяв участь в урочистостях з нагоди 10-ї річниці відкриття магістратури за спеціальністю «Державна служба», що відбулись в Червоній залі Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича.

Вітаючи науковців та інтелектуальну еліту краю зі святом, посадовець зауважив, що на теренах області вже 10 років поспіль здійснюється підготовка фахівців спеціальності «Державна служба», крок за кроком, відбувається реформування державної служби до європейських стандартів.

Детальніше...
 
Для учнів з особливими освітніми потребами впроваджують сучасні методи корекції усного та письмового мовлення
Четвер, 27 жовтня 2016, 11:52

З метою популяризації перспективного педагогічного досвіду з проблеми організації методичного супроводу інклюзивного навчання в загальноосвітніх навчальних закладах, організації навчально-виховного процесу учнів з особливими освітніми потребами 25 жовтня 2016 року на базі комунального закладу «Хотинська спеціальна загальноосвітня школа-інтернат №2» відбувся педагогічний практикум «Сучасні методи корекції усного та писемного мовлення учнів початкових класів під час корекційно – логопедичних занять» для логопедів та працівників, відповідальних за інклюзивне навчання.

Детальніше...
 
Першокурсників ЧНУ вітала Міністр освіти і науки України
Середа, 31 серпня 2016, 11:58

Україна-модерна, Україна-європейська чекає на нових фахівців. Про це заявила Міністр освіти і науки України Лілія Гриневич, під час привітання першокурсників Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича 30 серпня 2016 року в Чернівцях, пише Vsemisto.info.

«Ми всі з вами є співтворцями новітньої української історії - так випало на нашу долю - жити в такий складний час, коли люди своїм життям ризикують і боронять незалежність України на фронті. А ви, дорогі студенти, прийшли сюди на свій інтелектуальний фронт заради власного  майбутнього. Мені б дуже хотілося донести до вас, що цей новий період у вашому житті стане визначальним – тут ви отримаєте багаж, з яким прийдете у доросле життя. Україні так потрібні нові правники, з якими справді можна розбудовувати правову українську державу, нам потрібні чесні, об’єктивні журналісти, нам потрібні нові вчителі, нам потрібні науковці, нам потрібні архітектори, тому що Україна-модерна, Україна-європейська чекає на вас, а для цього ви маєте здобути хорошу і якісну освіту”, -  підкреслила Лілія Гриневич.

Детальніше...
 
<< Початок < Попередня 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Наступна > Кінець >>

Сторінка 1 з 13