Останні новини Чернівців, актуальні новини міста Чернівці
Чернівчани просять про світлофор на вулиці Воробкевича
Субота, 24 лютого 2018, 17:55

На сайті Чернівецької міської ради зареєстрували петицію, якою просять встановити на вулиці Воробкевича світлофор.

"Пропоную встановити додаткову зелену стрілку направо на світлофорі, який стоїть на перехресті вулиць Воробкевича та Південно-Кільцева. Так можна частково розвантажити вулицю Воробкевича", - вважає автор Ярослав Гринько.

Детальніше...
 
Депутати в Чернівцях під тиском людей затвердили програму Комфортне місто
Субота, 24 лютого 2018, 15:55

Програма “Комфортне місто” у редакції, яка була запропонована департаментом житлово-комунального господарства Чернівецької міської ради, була ухвалена сьогодні на сесії. За відповідне рішення проголосувало 25 депутатів. Про це повідомляє прес-служба Ратуші.

Окрім того, було проголосовано за створення робочої групи, яка визначатиме пріоритетність фінансування об’єктів цієї програми. До її складу буде включено голів фракцій, голів депутатських комісій, авторів відповідних петицій та громадських ініціатив.

Детальніше...
 
Про нові правила набору дітей до школи у Чернівцях розповів С. Мартинюк
П'ятниця, 23 лютого 2018, 17:55

Новий закон про освіту дещо змінює усталений порядок, який був роками. Цьогоріч ми вперше будемо стикатися з новими правилами набору до 1-го класу. Суть нововведень: за кожним навчальним закладом буде закріплена його територія.

Конкурсного набору при прийомі до школи більше не буде. Школи та гімназії цьогоріч повинні будуть взяти до першого класу всіх дітей, які проживають на тій прилеглій території, в тому мікрорайоні, який вони будуть обслуговувати.І лише якщо будуть вільні місця, навчальний заклад може проводити конкурс для всіх охочих з інших районів міста.

Детальніше...
 
У Чернівцях в багатоквартирних будинках планують встановити близько 10 тис. безкоштовних лічильників
П'ятниця, 23 лютого 2018, 11:55

ПАТ «Чернівцігаз» завершує останній етап реалізації програми з безкоштовного встановлення лічильників газу. Ними оснащують помешкання, в яких з газових приладів є тільки газова плита.

До кінця року компанія планує встановити майже 10 тисяч індивідуальних приладів обліку, монтаж яких здійснюватиметься відповідно до сформованих графіків.

Детальніше...