Останні новини Чернівців, актуальні новини міста Чернівці
Благодійники допоможуть нужденним родинам зібрати діток до школи
Вівторок, 14 серпня 2018, 18:16

18 серпня о 12:00, на вулиці Шепетівській, 5 (Будинок естетики та

дозвілля), роздаватимуть благодійну допомогу у вигляді одягу.

Детальніше...
 
200 тисяч гривень між шістьма проектами громадських організацій розподілили в Чернівецькій ОДА
Вівторок, 14 серпня 2018, 15:00

Культурно-просвітницькі проекти, краєзнавча та аналітична діяльність. Шість проектів громадських організацій уперше профінансували із обласного бюджету.

200 тисяч гривень на проекти виділили відповідно до регіональної програми сприяння розвитку громадянського суспільства на 2017-2020 роки.

Детальніше...
 
Чернівчани вимагають повернути з відпусток і звільнити депутатів міської ради
Понеділок, 13 серпня 2018, 21:12

Електронна петиціящодо відкликання із відпустки і звільнення із займаних посад директора департаменту МБК Городенського Я.Д., та начальника управління освіти Мартинюка С.В. набрала 250 голосів.

"Дякувати Богу, у нашого рідного міста з‘явився шанс і справді стати кращим. Стати справжньою перлиною Прикарпаття і столицею Буковини, якими бачили наші Чернівці наші предки.

Детальніше...
 
В селі на Буковині тепер можна отримати біометричний паспорт
Понеділок, 13 серпня 2018, 19:36

З 13 серпня 2018 року в Центрі надання адміністративних послуг Великокучурівської ОТГ можна отримати послугу оформлення та видачі паспорта громадянина України з безконтактним електронним носієм (вперше після досягнення 14-річного віку) та оформлення і видача паспорта громадянина України для виїзду за кордон з безконтактним електронним носієм. Як повідомляють у Чернівецькій ОДА, можливість отримання паспорту через ЦНАП дозволить зробити цю послугу максимально доступною і зменшити часові та грошові витрати для жителів громади.

Великокучурівська сільська рада рішенням сесії виділила кошти з місцевого бюджету для придбання спеціального обладнання (програмно-апаратних комплексів Єдиного державного демографічного реєстру) та підключення до Національної системи конфіденційного зв’язку (НСКЗ) для оформлення та видачі документів, що підтверджують громадянство України, посвідчують особу чи її спеціальний статус, реєстрацію/зняття з реєстрації місць проживання/перебування громадян України, іноземців та осіб без громадянства.

Детальніше...