Останні новини Чернівців, актуальні новини міста Чернівці
Подарки на День Рождения: как выбрать, когда мало времени?
Вівторок, 16 липня 2019, 13:06

Выбор подарка на День Рождения — задание само по себе не из легких. И от ограниченного времени оно становится только более сложным. Но бывает всякое: был занят на работе, забыл, не успел, ничего не приходило в голову. А теперь остался день и нужно как-то выходить из ситуации. Какие подарки на ДР можно купить в последний момент?

Что подарить ребенку

Первое что нужно сделать, если выбираете подарок маленькому ребенку — заехать в магазин игрушек. Там вы точно сможете найти что-то именно на его возраст. Прикупите в супермаркете торт, надувные шарики, свечки — и отличный сюрприз готов! Детям подросткового возраста — всегда можно подарить деньги. Они будут только рады предоставленному выбору для покупки.

Если вы хотите порадовать ребенка крутым подарком — обязательно забегите в магазин электроники. Он обрадуется практически любой обновке: от нового гаджета, до наушников.

Детальніше...
 
Чому варто відвідати оперету «Сільва» у Чернівцях?
Вівторок, 16 квітня 2019, 11:40

Сільва

оперета на 2 дії

музика — І. Кальман, лібрето Ю. Дімітріна, вірші В. Михайлов і Д. Толмачов

«Хай живе любов!», «Княгиня чардашу», «Королева чардашу» — такі варіанти назв популярної оперети Імре Кальмана «Сільва». На протязі ось вже 100 років глядачі з хвилюванням стежать за долею зірки вар'єте Сільви Вареску і князя Едвіна Воляпюк, а слідом за чарівним графом Боні Канчіану повторюють: «Без жінок жити не можна на, ні!».

«Сільва» — одна з оперет, яку можна дивитися і слухати нескінченно.

Всесвітньо відома класика жанру знову на сцені Одеського академічного театру музичної комедії імені Михайла Водяного.

Чудова музика, дотепні діалоги, популярні арії улюблених героїв і щасливий кінець!..

Оперета — це казка для дорослих!

 
Чернівчани мають унікальну нагоду відвідати театральну виставу для справжніх естестів
Понеділок, 15 квітня 2019, 10:16

Дія геніальної фантасмагорії М. Булгакова відбувається в 20-і роки в радянській Росії, в самий розпал будівництва соціалізму. Відомий московський професор Пилип Пилипович Преображенський вирішується на експеримент по пересадці сім'яних залоз і гіпофіза померлого бомжа, п'яниці і хулігана Клима Чугункина милому собаці Шарику, знайденому на вулиці. Олюднення сталося, але експеримент, на жаль, не вдався.

Детальніше...
 
Уряд затвердив зміни до перспективного плану формування територій громад Чернівецької області
Понеділок, 10 грудня 2018, 16:57

Департамент регіонального розвитку обласної державної адміністрації повідомляє, що Кабінет Міністрів України своїм розпорядженням від 21.11.2018 №943-р затвердив зміни до перспективного плану формування територій громад Чернівецької області.

Зокрема, уточнено склад Вижницької, Вашківецької, Герцаївської, Глибоцької, Заставнівської, Юрковецької, Кіцманської, Мамаївської, Ставчанської, Новоселицької, Усть-Путильської, Сторожинецької, Клішковецької та Недобоївської об’єднаних територіальних громад. Також перелік спроможних територіальних громад Чернівецької області доповнено Чагорською, Брусницькою, Неполоковецькою, Тарасовецькою, Путильською, Кам’янською, Хотинською та Чернівецькою громадами.

Детальніше...