Політика
Фищука знімають з посади голови ОДА?
Вівторок, 31 жовтня 2017, 16:12

Після виборів до об’єднаних територіальних громад (ОТГ), які відбулися минулої неділі, реально похитнулося крісло під головою Чернівецької ОДА Олександром Фищуком. Як стало відомо БукІнфо із достовірних столичних джерел, керівництво «Народного фронту» вкрай обурене бездіяльністю і низьким рейтингом пана Фищука, якого в області асоціюють із представником партії Яценюка.

Саме низький авторитет і безтолкове загравання з іншими політичними силами пана Фищука, що наразі вилилося у практичну поразку «Народного фронту» від представників БПП «Солідарність», а особливо, партії ВО «Батьківщина», кажуть, стало останньою краплею в очільників НФ.

До речі, саме з керівництвом «Батьківщини» на Буковині, головою облради Іваном Мунтяном у пана Фищука останнім часом склалися особливо теплі стосунки (крім сталої дружби з аграріями в бессарабському краї, які там активно «мочать» нардепа-мажоритарника, голову фракції НФ у парламенті Максима Бурбака), що не могло викликати надмірного роздратування у партійних колах «Народного фронту». Але терпіли, посміхалися, вірили обіцянкам «милого дєдушки». Тепер, як кажуть, черговий «факт на лицо». Нарешті зрозуміли, що з цим «дєдушкою» можна втратити все, що було в активі «Народного фронту» на Буковині й Чернівцях за всі попередні роки.

Крім того, не слід забувати про гарячий конфлікт між Фищуком та керівником штучно ліквідованого департаменту економіки ОДА Ігорем Сідлярем, за яким стоїть досить впливовий у столиці його «брат-важковаговик» - генеральний директор ТОВ Машзавод Віктор Сідляр. У якого, до речі, досить теплі стосунки з АП Президента країни Порошенка. Він теж, ймовірно, залюбки підливає «масла до вогню».

Отже, за даними нашого джерела, одразу після невтішних підсумків на виборах ОТГ на Буковині в Адміністрації Президента України був помічений голова парламенської фракції «Народного фронту» Максим Бурбак. Кажуть, що у нього реально увірвався терпець і він активно почав працювати на зняття Фищука з посади губернатора. На кого робить ставку Максим Бурбак наразі не відомо, але те, що Фищук перейшов червону мітку в стосунках з Бурбаком – цілком очевидно.

Чекаємо продовження. Далі буде.

Сергій ЗАРАЙСЬКИЙ, БукІнфо (с)

 

 
Фищук причетний до вирубки лiсiв на Буковинi?
П'ятниця, 13 жовтня 2017, 12:43

«Справа Череватого» крізь призму корупції: тепер зрозуміло, чому Фищук знищив Департамент економіки ОДА, яким керував Сідляр (ДОКУМЕНТ).

Гучний скандал на Буковині, пов'язаний зі затриманням на величезному хабарі начальника обласного управління лісового і мисливського господарства Романа Череватого, перейшов у площину з’ясування стосунків: хто лобіював Череватого, хто винен у його призначенні, з ким він ділився, ну і таке подібне. На буковинських інтернет порталах почали вигулькувати різні документи та коментарі, в котрих одіозне призначення та лобіювання в основному приписують екс-голові ОДА Романові Ванзуряку, а народному депутатові Іванові Рибакові додають родинне кумівство і навіть підпільний спільний бізнес з Череватим.

Детальніше...
 
Сенсаційне інтерв'ю Віктора Сідляра про недолугі методи керівництва голови ОДА Фищука
Четвер, 21 вересня 2017, 16:15

Генеральний директор ТОВ "Машзавод" Віктор Сідляр дав порталові БукІнфо та МТРК "Чернівці" дуже гостре, навіть сенсаційне (в своїх оцінках діючої буковинської влади) інтерв'ю, де назвав все своїми словами. Ми попросили деректора підприємства прокоментувати конфлікт, який виник в стінах ОДА між його братом - Ігорем Сідляром, котрий очолює Департамент економіки області, головою ОДА Олександром Фищуком та заступником голови ОДА Ігорем Богатирцем.

Як відомо, губернатор Буковини, видав розпорядження, яким ліквідував Департамент економіки, вигнавши на вулицю його керівника та 25 підлеглих держлужбовців. Нині розпочався судовий процес в Чернівецькому окружному адміністративному суді за позовом Ігоря Сідляра, який вимагає відміни незаконного розпорядження та припинення розправи з неугодними для влади службовцями, які відмовилися виконувати різні забаганки та примхи Фищука і компанії.

Детальніше...
 
Чи розпустить міську раду мер Чернівців?
П'ятниця, 23 грудня 2016, 18:34

Міський голова Олексій Каспрук схоже дійсно бореться за інтереси громадян міста Чернівці. На днях мав місце конфлікт, у якому голова запропонував до розгляду питання про модернізацію електротранспорту, яке народні депутати відмовились розглядати.

Тоді мер Чернівців пригрозив, що розпустить міську раду. Про це він написав пізніше на своїй сторінці у Фейсбуці.

Ця програма мала дозволити отримання кредиту, що спрямований на придбання нового електротранспорту, тобто нових тролейбусів.

Детальніше...
 
Бурбак назвав фракцію "Самопоміч" худобою
П'ятниця, 16 грудня 2016, 12:51

Максим Бурбак не залишає громадськість у спокої. Скандал зчинився після того, як буковинський народний депутат назвав фракцію “Самопомочі” худобою, а їх поводирем назвав пана Продана. Також звучали слова про “заПроданців”, яких купили і керують ними. Народний обранець напевно так гостро відреагував після того, як на Буковину прибув керівник фракції Олег Березюк з метою розслідувати факти голосування місцевих депутатів самопомочі в інтересах неназваних олігархічних груп.

“Чернівці погрязли в дрібній мишачій вовтузні олігархічних кланів”, - стверджує О. Березюк пресі. Про які клани йде мова пан Березюк не сказав.

Лідер “Самопомочі” в міській раді Віталій Гавриш попросив Бурбака, а також екс-голову міста Чернівці пана Федорука не займатись інтригами та пліткарством .

Хто б не був правий у цьому конфлікті, проте правда лише у тому, що справа не у взаємних звинуваченнях, у нас все як завжди, нардепи сваряться через шматочок пирога під назвою “влада”. Той, кому дістанеться більший шмат — житиме безбідно.

 
Чернівецька міська рада не подолала вето Каспрука
Четвер, 15 грудня 2016, 14:26

Перерва оголошена Олексієм Каспруком можливо трохи заспокоїть учасників позачергового засідання міської ради. Сьогодні на порядку денному стояло досить спірне питання про подолання вето Голови міста Чернівці, яке було накладено на попереднє рішення ради, пов’язане з питанням постачання тепла в оселі. Справа в тому, що зі слів мера стало зрозуміло, що вето він наклав з тієї причини, що те, як було проведено прийняття рішення було неправомірним.


По-перше, міська рада не мала компетенції вирішувати дане питання, а по-друге, проект не був опублікований перед подання. З другою причиною сперечатись важко, дійсно законопроект був поданий з певною кількістю порушень. Все про питання компетенції мер вияснив прямо на засіданні, задавши конкретне питання депутатам, який орган повинен займатись питаннями тарифів тепломереж. Відповідь була однозначна — виконавчий комітет міської ради. Проте з Олексієм Павловичем навіть ніхто не сперечався з приводу цих питань.

Спочатку депутати “Рідного міста” вдалися у філософію щодо глобальної проблеми централізованого опалення, деякі висловлювались про те, що багато будинків переходять на індивідуальне опалення і чим небезпечна така ситуація, проте ці бесіди не принесли результату.

Тоді пан Михайлишин надав слово В. Продану, який постійно намагався “читати моралі” панові Каспруку. Голову міста обурило, що В. Михайлишин сам не бажає виступити, адже йому є що сказати, як висловився Олексій Павлович. Виступав також пан Чинуш, до якого також різко висловився міський голова: «Ви хочете знищити систему теплопостачання та перевести її у приватний сектор? Тоді все стає на свої місця».

Проте голосування з даного питання нарешті відбулось. За подолання вето проголосували 26 депутатів, не вистачило 2 голоси. Тому рішення не було прийнято.

 
Мер проти рішення Чернівецької міської ради
Середа, 14 грудня 2016, 19:32

Нещодавно в Чернівцях Мер прийняв до уваги об’єктивні чинники та розпорядився зупинити дію рішення міської ради, що було прийнято 1 грудня 2016 року на 7 скликанні. Мер міста абсолютно впевнений, що прийняте відповідне рішення з певними порушеннями законів України та вимог Конституції. Навіть звичного Регламенту депутати міської ради не дотримались.

Яке ж прийняла рада рішення, за та проти якого поширюється стільки чуток? Проект зачепив болючу тему про встановлення тарифу на теплову енергію для бюджетних установ. Олексій Каспрук наклав вето на законопоект та рішуче заявив, що міська рада на цей раз перевищувала не тільки власні повноваження, але й прийняла рішення, хоча не мала на це компетенції. Були порушені 25 та 26 статті, що стосуються місцевого самоврядування. Але це ще не всі помилки, які були допущені. Мер закінчив перелік правопорушень останнім пунктом. Проект, який було винесено до розгляду сесії, не був перед тим оприлюднений, а також не був розглянутий постійними комісіями міськради, також вищезазначений проект не був поданий на юридичну експертизу.

Історія рішення Міської ради мала продовжитись 15 грудня о 16:00, проте сьогодні засідання перенесли на 9 ранку. По якій причині не відомо, проте цю інформацію повідомляє офіційний портал Чернівецької міської ради. Отже завтра мі дізнаємось всі подробиці.

 
Гройсман приїхав у Чернівці "годувати" людей обіцянками
Вівторок, 13 грудня 2016, 16:29

Приїзд Гройсмана у Чернівці — важлива подія для міста, але чи не здається дивною його поведінка. Якщо проаналізувати його вислови, то картина стає все більш чіткою.

Зранку журналісти зустріли прем’єра зі словами про те, що він спізнився на відкриття новобудови, але раніше ЗМІ повідомлялось, що початок буде о 10:00. Не пощастило сьогодні з погодою, рано було морозно, тому питання змерзлих журналістів виправдане. Проте пан Гройсман показав натовпу папірець, де вказано, що він мав туди прибути о 10:40. Отже, Гройсман чесний та пунктуальний. Це перший посил, який ми отримуємо з телеекрану.

Його слова до мешканців новобудови найщирішими були тоді, коли він заговорив про зимну погоду, навколо цієї думки і була побудована промова. Наступна “сенсація” в кинутих ніби випадково словах про те, що прем’єр долетів добре, але надалі буде ще краще. Гройсман обіцяв зайнятись чернівецьким аеропортом, тож не дарма кинув цю фразу.

Але апогей театрального мистецтва стався в аптеці-музеї на вул. О. Кобилянської. “Ви на нас чекали? Чесно скажіть. В очі дивіться.”- запитав міністр у працівниці аптеки. Чи то успіх Фреймут так подіяв на масси, чи то тепер так модно. Але сцену відзнято, наступна заява про те, що ціни буде змінено пролунала.

Але ще не вечір, міністр далі пішов містом, продовжуючи свою міссію, мета якої, напевно, подарувати людям надію на краще. Нічого поганого в цьому звісно немає, тим паче чернівчанам так потрібне новорічне чудо.

 
Олексій Каспрук вирішив погратись з військовими
Четвер, 13 жовтня 2016, 12:59

Ще нещодавно, коли політики почали масово виділяти кошти на квартири учасникам АТО, Каспрук був цим незадоволений та критикував їх. Також він ображав учасників АТО словами, які чіпляли їх за живе. Він вважав, що таке вирішення проблем вояків з житлом неприпустиме та не відповідає нашим фінансовим можливостям.

Тепер же мер міста опублікував на фейсбуці запис про те, що планується виділення великої суми компенсації для учасників бойових дій. На суму 20 мільйонів гривень планується купівля квартир для вояків. Тепер для Каспрука це нормальна практика та досить велика та важлива підтримка для бійців. Як він висловився: це дуже необхідна зараз допомога нашим захисникам.

Детальніше...
 
<< Початок < Попередня 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Наступна > Кінець >>

Сторінка 1 з 54