Політика
Сенсаційне інтерв'ю Віктора Сідляра про недолугі методи керівництва голови ОДА Фищука
Четвер, 21 вересня 2017, 16:15

Генеральний директор ТОВ "Машзавод" Віктор Сідляр дав порталові БукІнфо та МТРК "Чернівці" дуже гостре, навіть сенсаційне (в своїх оцінках діючої буковинської влади) інтерв'ю, де назвав все своїми словами. Ми попросили деректора підприємства прокоментувати конфлікт, який виник в стінах ОДА між його братом - Ігорем Сідляром, котрий очолює Департамент економіки області, головою ОДА Олександром Фищуком та заступником голови ОДА Ігорем Богатирцем.

Як відомо, губернатор Буковини, видав розпорядження, яким ліквідував Департамент економіки, вигнавши на вулицю його керівника та 25 підлеглих держлужбовців. Нині розпочався судовий процес в Чернівецькому окружному адміністративному суді за позовом Ігоря Сідляра, який вимагає відміни незаконного розпорядження та припинення розправи з неугодними для влади службовцями, які відмовилися виконувати різні забаганки та примхи Фищука і компанії.

Детальніше...
 
Чи розпустить міську раду мер Чернівців?
П'ятниця, 23 грудня 2016, 18:34

Міський голова Олексій Каспрук схоже дійсно бореться за інтереси громадян міста Чернівці. На днях мав місце конфлікт, у якому голова запропонував до розгляду питання про модернізацію електротранспорту, яке народні депутати відмовились розглядати.

Тоді мер Чернівців пригрозив, що розпустить міську раду. Про це він написав пізніше на своїй сторінці у Фейсбуці.

Ця програма мала дозволити отримання кредиту, що спрямований на придбання нового електротранспорту, тобто нових тролейбусів.

Детальніше...
 
Бурбак назвав фракцію "Самопоміч" худобою
П'ятниця, 16 грудня 2016, 12:51

Максим Бурбак не залишає громадськість у спокої. Скандал зчинився після того, як буковинський народний депутат назвав фракцію “Самопомочі” худобою, а їх поводирем назвав пана Продана. Також звучали слова про “заПроданців”, яких купили і керують ними. Народний обранець напевно так гостро відреагував після того, як на Буковину прибув керівник фракції Олег Березюк з метою розслідувати факти голосування місцевих депутатів самопомочі в інтересах неназваних олігархічних груп.

“Чернівці погрязли в дрібній мишачій вовтузні олігархічних кланів”, - стверджує О. Березюк пресі. Про які клани йде мова пан Березюк не сказав.

Лідер “Самопомочі” в міській раді Віталій Гавриш попросив Бурбака, а також екс-голову міста Чернівці пана Федорука не займатись інтригами та пліткарством .

Хто б не був правий у цьому конфлікті, проте правда лише у тому, що справа не у взаємних звинуваченнях, у нас все як завжди, нардепи сваряться через шматочок пирога під назвою “влада”. Той, кому дістанеться більший шмат — житиме безбідно.

 
Чернівецька міська рада не подолала вето Каспрука
Четвер, 15 грудня 2016, 14:26

Перерва оголошена Олексієм Каспруком можливо трохи заспокоїть учасників позачергового засідання міської ради. Сьогодні на порядку денному стояло досить спірне питання про подолання вето Голови міста Чернівці, яке було накладено на попереднє рішення ради, пов’язане з питанням постачання тепла в оселі. Справа в тому, що зі слів мера стало зрозуміло, що вето він наклав з тієї причини, що те, як було проведено прийняття рішення було неправомірним.


По-перше, міська рада не мала компетенції вирішувати дане питання, а по-друге, проект не був опублікований перед подання. З другою причиною сперечатись важко, дійсно законопроект був поданий з певною кількістю порушень. Все про питання компетенції мер вияснив прямо на засіданні, задавши конкретне питання депутатам, який орган повинен займатись питаннями тарифів тепломереж. Відповідь була однозначна — виконавчий комітет міської ради. Проте з Олексієм Павловичем навіть ніхто не сперечався з приводу цих питань.

Спочатку депутати “Рідного міста” вдалися у філософію щодо глобальної проблеми централізованого опалення, деякі висловлювались про те, що багато будинків переходять на індивідуальне опалення і чим небезпечна така ситуація, проте ці бесіди не принесли результату.

Тоді пан Михайлишин надав слово В. Продану, який постійно намагався “читати моралі” панові Каспруку. Голову міста обурило, що В. Михайлишин сам не бажає виступити, адже йому є що сказати, як висловився Олексій Павлович. Виступав також пан Чинуш, до якого також різко висловився міський голова: «Ви хочете знищити систему теплопостачання та перевести її у приватний сектор? Тоді все стає на свої місця».

Проте голосування з даного питання нарешті відбулось. За подолання вето проголосували 26 депутатів, не вистачило 2 голоси. Тому рішення не було прийнято.

 
Мер проти рішення Чернівецької міської ради
Середа, 14 грудня 2016, 19:32

Нещодавно в Чернівцях Мер прийняв до уваги об’єктивні чинники та розпорядився зупинити дію рішення міської ради, що було прийнято 1 грудня 2016 року на 7 скликанні. Мер міста абсолютно впевнений, що прийняте відповідне рішення з певними порушеннями законів України та вимог Конституції. Навіть звичного Регламенту депутати міської ради не дотримались.

Яке ж прийняла рада рішення, за та проти якого поширюється стільки чуток? Проект зачепив болючу тему про встановлення тарифу на теплову енергію для бюджетних установ. Олексій Каспрук наклав вето на законопоект та рішуче заявив, що міська рада на цей раз перевищувала не тільки власні повноваження, але й прийняла рішення, хоча не мала на це компетенції. Були порушені 25 та 26 статті, що стосуються місцевого самоврядування. Але це ще не всі помилки, які були допущені. Мер закінчив перелік правопорушень останнім пунктом. Проект, який було винесено до розгляду сесії, не був перед тим оприлюднений, а також не був розглянутий постійними комісіями міськради, також вищезазначений проект не був поданий на юридичну експертизу.

Історія рішення Міської ради мала продовжитись 15 грудня о 16:00, проте сьогодні засідання перенесли на 9 ранку. По якій причині не відомо, проте цю інформацію повідомляє офіційний портал Чернівецької міської ради. Отже завтра мі дізнаємось всі подробиці.

 
Гройсман приїхав у Чернівці "годувати" людей обіцянками
Вівторок, 13 грудня 2016, 16:29

Приїзд Гройсмана у Чернівці — важлива подія для міста, але чи не здається дивною його поведінка. Якщо проаналізувати його вислови, то картина стає все більш чіткою.

Зранку журналісти зустріли прем’єра зі словами про те, що він спізнився на відкриття новобудови, але раніше ЗМІ повідомлялось, що початок буде о 10:00. Не пощастило сьогодні з погодою, рано було морозно, тому питання змерзлих журналістів виправдане. Проте пан Гройсман показав натовпу папірець, де вказано, що він мав туди прибути о 10:40. Отже, Гройсман чесний та пунктуальний. Це перший посил, який ми отримуємо з телеекрану.

Його слова до мешканців новобудови найщирішими були тоді, коли він заговорив про зимну погоду, навколо цієї думки і була побудована промова. Наступна “сенсація” в кинутих ніби випадково словах про те, що прем’єр долетів добре, але надалі буде ще краще. Гройсман обіцяв зайнятись чернівецьким аеропортом, тож не дарма кинув цю фразу.

Але апогей театрального мистецтва стався в аптеці-музеї на вул. О. Кобилянської. “Ви на нас чекали? Чесно скажіть. В очі дивіться.”- запитав міністр у працівниці аптеки. Чи то успіх Фреймут так подіяв на масси, чи то тепер так модно. Але сцену відзнято, наступна заява про те, що ціни буде змінено пролунала.

Але ще не вечір, міністр далі пішов містом, продовжуючи свою міссію, мета якої, напевно, подарувати людям надію на краще. Нічого поганого в цьому звісно немає, тим паче чернівчанам так потрібне новорічне чудо.

 
Олексій Каспрук вирішив погратись з військовими
Четвер, 13 жовтня 2016, 12:59

Ще нещодавно, коли політики почали масово виділяти кошти на квартири учасникам АТО, Каспрук був цим незадоволений та критикував їх. Також він ображав учасників АТО словами, які чіпляли їх за живе. Він вважав, що таке вирішення проблем вояків з житлом неприпустиме та не відповідає нашим фінансовим можливостям.

Тепер же мер міста опублікував на фейсбуці запис про те, що планується виділення великої суми компенсації для учасників бойових дій. На суму 20 мільйонів гривень планується купівля квартир для вояків. Тепер для Каспрука це нормальна практика та досить велика та важлива підтримка для бійців. Як він висловився: це дуже необхідна зараз допомога нашим захисникам.

Детальніше...
 
Чернівецькі поліцейські затримали депутата. Відео
Четвер, 06 жовтня 2016, 17:36

У Чернівцях співробітники патрульної поліції затримали депутата міської ради від фракції "Рідне місто" Володимира Бешлея.

Про це у мережі Facebook повідомив директор телеканалу "Чернівецький промінь" Роман Скигар

"Зухвало затримати депутата міськради Володимира Бешлея, без попередження застосовуючи грубу силу і спецзасоби (кайданки), лише за те, що той спробував захистити журналістів від нападу неадекватного поліцая Vlad Dykyi та викрикнув ГАНЬБА! Тепер вже точно НЕ МОЯ НЕ НОВА ПОміЛІЦІЯ (відео скорочено аби не забирати час)", - повідомив він.

Водночас Скигар оприлюднив відео із затримання депутата. На відео видно, що Володимир Бешлей у компанії своїх однопартійців - Руслана Раздорського та Василя Продана про щось сперечаються з працівниками поліції.

Детальніше...
 
ОПОРА оскаржує в суді закриття провадження у праві Білика щодо підкупу на виборах в Чернівцях
Понеділок, 05 вересня 2016, 13:39

Громадянська мережа ОПОРА подала скаргу до Печерського районного суду м. Києва на дії прокуратури м. Київ. Мова йде про закриття 25 липня 2016 року старшим прокурором прокуратури м. Києва Оленою Ковальчук кримінального провадження щодо Ростислава Білика, якого підозрювали в організації підкупу під час виборів до Чернівецької міської ради в жовтні 2015 року. ОПОРА вважає, що постанова прокурора є незаконною, необґрунтованою та підлягає скасуванню.

Спостерігачами ОПОРИ в Чернівцях в день виборів 25 жовтня 2015 року на одній з дільниць в студмістечку національного університету було зафіксоване масове фотографування бюлетенів з позначкою “за” кандидата Ростислава Білика, який балотувався до Чернівецької міської ради від партії “Рідне місто” по цій дільниці. Студентам пропонували від 300 до 450 грн за голосування за кандидата Ростислава Білика. Було викликано правоохоронців і ними відкрите кримінальне провадження.

Відповідно до вироку Шевченківського районного суду м. Чернівці від 9 листопада 2015 року, трьох осіб, які були залучені в схему організації підкупу виборців, було визнано винними у вчиненні злочину, передбаченого частиною 4 ст. 160 Кримінального кодексу України (пропозиція, обіцянка або надання виборцю неправомірної вигоди за вчинення або невчинення будь-яких дій, пов’язаних з безпосередньою реалізацією ним свого виборчого права, за попередньою змовою групою осіб). Особами виявились студенти Чернівецького національного університету, вони були засуджені до трьох років позбавлення волі з іспитовим терміном в один рік. У своїх показаннях підсудні вказали на Ростислава Білика як на організатора підкупу.

Детальніше...
 
<< Початок < Попередня 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Наступна > Кінець >>

Сторінка 1 з 54