Україна і світ
Чернівці налагоджують співпрацю Бухарестом
Понеділок, 24 липня 2017, 21:16

Місто Чернівці часто пов’язане з Румунією, тут багато людей їздять сюди, але й офіційні  відносини теж потрібні. Напрямки та форми співпраці у галузях, що становлять спільний інтерес, обговорено на робочій зустрічі міського голови Олексія Каспрука з представниками мерії Сектора 1 муніципалітету Бухаресту. Це хороша ідея, яку втілюють досить давно й тепер все доходить до завершення.

Зокрема йшлося про започаткування партнерських відносин в інтересах громад Чернівців та Бухаресту, було опрацьовано дорожню карту та процедуру оновлення парку міського електротранспорту шляхом допомоги Бухаресту, обговорено шляхи залучення інвестицій для реалізації інших спільних проектів у медичній, спортивній, культурній сферах. Румунські партнери зацікавлені проектами, які можна втілити в Чернівцях, тому можливо, що скоро будуть втілювати нові плани та ідеї.

Детальніше...
 
Чернівці на туристичній виставці
Четвер, 09 березня 2017, 15:36

В Україні досить добре розвинений туризм. Іноземці сюди хочуть їхати, хоч і побоюються неспокійної ситуації на Сході. Проте є зовсім спокійні міста, які варто відвідати. І це все покажуть на виставці в Берліні.

Чернівці беруть участь у 51-й Міжнародній туристичній виставці ITB Берлін 2017, яка розпочала свою роботу 8-го березня і триватиме по 12 березня включно. ITB Берлін є найбільшою щорічною подією в індустрії туризму та однією з найпотужніших в світі туристичних виставок, яка охоплює 5 континентів, 187 країн, понад 1000 кваліфікованих топ-покупців, понад 10000 експонентів, 23000 делегатів конференції, 165000 відвідувачів та 160000 кв. м площі.

Детальніше...
 
З Чернівців до Єгипту
Четвер, 01 грудня 2016, 16:02

Тепер аеропорту Чернівців дозволили формувати чартерні рейси до Єгипту. Літати можна буде лише до двох найпопулярніших міст. Проте більшість опитаних туди і планують літати. Рейс відкритий поки що до травня наступного року. Проте його планують продовжити ще мінімум на 5 років. Всі відпочиваючі з полегшенням видихнули, адже тепер можна не витрачати сили та кошти на дорогу до Києва або Львову. Тепер можна з рідного міста прилетіти на відпочинок з мінімальними затратами енергії.

Всі тур фірми також оцінили таку новину, оскільки багатьох людей не влаштовував саме цей факт. Тепер же всім, хто не хотів їхати до літака в інше місто можна запропонувати полетіти з Батьківщини.

Детальніше...
 
Семінар від поліцейських з ЄС
Середа, 16 листопада 2016, 16:56

Прибула до Чернівців делегація з Європи. Тут поліцейські з різних країн розповідатимуть місцевим про роботу поліцейського. Особливу увагу будуть звертати на спілкування з громадянами. Дуже важливо прийняти виклик правильно. Важливо зрозуміти ситуацію з декількох слів та швидко зреагувати. Адже деколи хвилина може по впливати на життя людини, а поліціанти питають прізвище ім’я, дату народження і тд. Це не важливо тоді, коли людині загрожує небезпека.

Також поліцейських будуть вчити, як правильно розмовляти з людиною по приїзду, як спілкуватись з розлюченими злочинцями, як втішати тих, в кого трапилось горе. Ще дуже важливим аспектом є прийом та збір всієї інформації про пригоду. Деколи люди в стані шоку не можуть все точно передати, тому важливо вміти правильно поставити запитання та систематизувати все те, що вже сказав постраждалий чи свідок.

Детальніше...
 
ВОЛОНТЕРИ РОЗПОВІЛИ ПРО АВТІВКУ, ЯКУ ГОТУЮТЬ ДЛЯ ВІДПРАВЛЕННЯ У ЗОНУ АТО
Середа, 26 жовтня 2016, 13:00

25 жовтня, у приміщенні обласної державної адміністрації, відбулась чергова прес-конференція Координаційного центру з надання матеріально-технічної допомоги військовим, які беруть участь в АТО. Волонтери розповіли про підготовку до зимового періоду, ремонт автівки для бійців 128 гірсько-піхотної бригади Збройних Сил України та про нагальні потреби на фронті.

Детальніше...
 
Україна отримала статус спостерігача в Афросоюзі
П'ятниця, 24 червня 2016, 14:10

Україна набула статусу спостерігача в Африканському Союзі.

Як повідомляє прес-служба Міністерства закордонних справ, 22 червня 2016 року Тимчасовий повірений у справах України в Ефіопії Михайло Кіріченко вручив акредитаційного листа Голові Комісії Африканського Союзу (АС) Нкосазані Дламані-Зумі.

У такий спосіб Україна офіційно набула статусу держави-спостерігача в Африканському Союзі, який об’єднує усі держави африканського континенту, крім Марокко.

Статус держави-спостерігача при Африканському Союзі сприятиме підтримуванню Україною більш активного діалогу з державами Африки, перш за все тими, які не охоплені українською дипломатичною присутністю.

Детальніше...
 
75 років тому буковинців масово депортували на схід СРСР
П'ятниця, 10 червня 2016, 15:35

Цими днями виповнюється 75 років наймасштабнішої депортації буковинців «в отдалённые районы необьятного СССР».

Після часткової чистки буковинського суспільства від «класово-ворожих» та «соціально-небезпечних елементів» перед каральними органами було поставлене нове масштабне завдання — вивезти за межі області всіх небла-гонадійних. Депортації проходили в 2 етапи — перший відбувся 23 травня, другий — 13 червня 1941 р. У травні вивозилися в основному так звані «зрадники Батьківщини», яких було засуджено Особливою нарадою при НКВД СРСР. До цієї категорії належали ті, хто бажав виїхати за кордон чи робив спроби перейти кордон нелегально. Основна маса депортованих була з Садгірського, Чернівецького, Глибоцького, Герцаївського та Сторожинецького районів. Депортації підлягала 181 родина, з числом дорослих 306 осіб і неповнолітніх — 210. В 36 вагонах вони направлялися до Комі АРСР, Красноярського краю та Кіровської області.

Детальніше...
 
На Хотинщині сформують обласний підрозділ територіальної оборони
Вівторок, 22 березня 2016, 17:10

На Хотинщині сформують обласний підрозділ територіальної оборони. Необхідність створення нового загону зумовлене військово-політичною ситуацією в Україні. Про це повідомив головний військовий комісар Чернівецької області Віталій Чурай.

До нового підрозділу увійдуть  близько трьохсот буковинців. Існує велика ймовірність того, що у підрозділ складатиметься з жінок.

Новостворений підрозділ територіальної оборони проходиме навчання на Сторожинеччинні.

Детальніше...
 
<< Початок < Попередня 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Наступна > Кінець >>

Сторінка 1 з 20