Добровільно примусово. Працівників держустанов заганяють на «Гостини до Івана»?!

Середа, 14 червня 2017, 18:36

Добровільно примусово. Працівників держустанов заганяють на «Гостини до Івана»?!

Радянщина чи офіційний дозвіл прогуляти роботу?

На адресу Інформагентства АСС надійшов лист від наших читачів, де буковинці обурюються зобов’язанням керівників Чернівецької ОДА, аби працівники держустанов та організацій були присутні на фестивалі у Чорториї «На гостини до Івана».

Справді, у  зверненні Чернівецької обласної державної адміністрації, підписаної заступником голови ОДА, Олегом Стецевичем, йдеться, що керівники структурних підрозділів ОДА, територіальних структур центральних органів виконавчої влади та 20% колективу запрошуються 15 червня в село Чортория, що на Кіцманщині з нагоди 76-ї річниці з дня народження відомого українського кіноактора, кінорежисера, сценариста, лауреата Національної премії України ім. Т.Шевченка Івана Миколайчука на фестиваль «На гостини до Івана».Журналісти ІА АСС спитали Олега Стецевича, що це за примусові заходи, які дуже схожі на зобов’язалівку, що була такою популярною в радянські часи?

Нам відповіли, що це не зобов’язання, а запрошення. Адже державні службовці – це звичайні люди, які також хочуть відвідувати різноманітні заходи, які відбуваються в будні дні."У листі вказано саме 20 %  колективу, тому що без 5-ї частини працівників робота в установах та організаціях не зупиниться – запевняє О.Стецевич. – Можна вважати це негласним дозволом «прогуляти» роботу, в той же час культурно збагатитися".В ОДА нам підтвердили, схожі листи отримують організації щодо всіх масових заходів , які проходять в Чернівецькій області.

Нагадаємо, з 15 по 18 червня у Вижниці - «Миколайчук фест»

АСС