Прапорці "Чернівці 600"

П'ятниця, 25 серпня 2017, 19:34

Влада міста певно переплутала свята, адже вся країна святкувала День незалежності, а в Чернівцях був день міста. Адже напередодні Дня незалежності місто Чернівці прикрашають особливо, зокрема прапорами. Ось і зараз такі почепили. Просто в центрі Чернівців можна побачити прапорці, на яких зазначено "Чернівці 600". Саме такою символікою прикрашали Чернівці у День міста. Хоча на заходах нічого такого не говорили, тому можливо просто переплутали декорації. Тому все місто було прикрашене саме так.

Багато людей помітили це та почали публікувати мережі, деякі подумали, що влада справді переплутала свята. Проте що відбувалось насправді, невідомо. Поки влада не дала жодної відповіді на це запитання, проте вже зовсім скоро все вирішать.

«Я помітив, що почепили прапорці, яких зазвичай на День незалежності немає, проте не зрозумів, що сталось. Але потім почув припущення, що влада переплутала. Люди говорять про це на вулиці, помічають, тому не можна сказати, що це дрібниця. Насправді незрозуміло, як влада допустила таку помилку, проте виправляти щось вже пізно, адже всі вже помітили та опублікували. Тому наступного року потрібно бути уважнішими», - розповідає житель міста.