ДТП у Чернівцях

Вівторок, 29 серпня 2017, 13:18

Аварії чомусь стаються дуже часто, люди неуважні, необережні та нехтують правилами дорожнього руху. Тому й стають учасниками або винуватцями ДТП. На в’їзді в Чернівці (зі сторони Дріжджзаводу), на вул. Галицький шлях, трапилася дорожньо-транспортна пригода. Дві легкові автівки не змогли розминутись. Подробиці ДТП наразі невідомі. Відомо, що жертв немає. Але машини постраждали досить сильно, тож тепер водіїв чекає значний ремонт. Свідки були, проте ніяких коментарів ще не дають, адже говорять з поліцейськими. Тому інформації поки немає.

Рух вулицею наразі ускладнений. Адже машини так і стоять, а об’їжджають їх повільно, тому, хто поспішає, варто об'їхати це місце. Проте сподіваємось, що зовсім скоро машини приберуть з проїзної частини та всі зможуть їхати, як зазвичай. Адже рухатись так справді важко, тим більше, що рух на тій дорозі дуже активний. Тепер водії повинні трішки потерпіти.

Варто сказати, що водіям слід бути уважними та обережними, адже від цього може залежати ваше життя та інших невинних людей. Тому потрібно завжди бути обережним, щоб вберегтись.