Свято «Діти – олімпійська надія України» відбулося на Вижниччині

Четвер, 12 червня 2014, 12:36

Дитинство – найщасливіша пора у житті людини. Адже в цей час дитина формується фізично, психічно, інтелектуально і набуває всіх необхідних знань, умінь і навичок.

Майбутнє держави залежить від того, якими будуть діти. Життєвий досвід не тільки свідчить, а й вчить: не буде дітей – не буде й держави. Мудрець сказав: «Країна яка не дбає про своїх дітей - не має майбутнього».

Переконані, що у нашої країни гарне і щасливе майбутнє.

Святим обов’язком кожного з нас є особливе піклування про навчання та здоров’я дітей. Одним з прикладом такого піклування є проведення різноманітних змагань, конкурсів, фестивалів.

У процесі збереження здоров’я наших дітей важливе місце займають дні здоров'я, екскурсії, спортивні свята. І ми пишаємося одним з таких спортивних заходів - районним стортивним святом «Діти – олімпійська надія України» серед дошкільнят, яке ми провели сьогодні 11 червня 2014 року на стадіоні «Черемош», м. Вижниця.

Уже п’ятий рік поспіль, за ініціативи Тирон Тетяни Іллівни, проводиться це спортивне дійство. В цьому році у святі взяли участь 25 команди з 18 дошкільних навчальних закладів та з 7 навчально-виховних комплексів району. Свято приурочене до Дня захисту дітей, є справжнім дарунком вражень, емоцій, краси для дітей і дорослих. Діти залюбки брали участь у іграх-естафетах "Гусінь", "Садіння картоплі", "Стрибки на м´ячах", рухливих іграх. Музичні паузи були витвором мистецтва. Батьки та педагоги зуміли скоординувати свої зусилля не тільки на зміцненні здоров´я дітей, а й забезпечили емоційний комфорт.

Фестиваль відкрили:

Андрюк М.І, голова РДА;

Мельничук Л.І., начальник служби у справах дітей;

Чевюк Г.Д., заступник начальника відділу освіти, молоді та спорту РДА;

Борсук О.Я., райком профспілки працівників освіти Вижницького району;

Голови: Вижницької міської ради (Чепіль О.Г.), Вашківецької міської ради (Перч М.П.) та Виженської сільської ради (Савчукевич В.П.).

Організатори свята нагородили 150 дітей медалями, грамотами та цінними подарунками. Всі учасники отримали морозиво від приватного підприємця м.Вижниці Чернея М.В.- постійного «солодкого спонсора» та повітряні кульки, які символічно були випущені у небо. 25 вихователів нагороджені спільними грамотами відділу освіти, молоді та спорту та райкому профспілки працівників освіти і науки.

Свято вдалося завдяки спільним зусиллям вихователів, фізичних інструкторів, адміністрацій дошкільних закладів, батьків, дідусів, бабусь, родичів, яких на стадіоні було близько 200-т осіб.

Організували та провели свято: відділ освіти, молоді та спорту, Вижницький БДЮТ, ДЮСШ освіти, служба у справах дітей, ВФСТ «Колос», районна рада.

Феєрію олімпійського фестивалю довшілля передає початковій ланці ЗОШ району. Ми щиро віримо в те, що саме такі заходи пропагують здоровий спосіб життя, бажання жити і працювати.