Чернівці налагоджують співпрацю Бухарестом

Понеділок, 24 липня 2017, 21:16

Місто Чернівці часто пов’язане з Румунією, тут багато людей їздять сюди, але й офіційні  відносини теж потрібні. Напрямки та форми співпраці у галузях, що становлять спільний інтерес, обговорено на робочій зустрічі міського голови Олексія Каспрука з представниками мерії Сектора 1 муніципалітету Бухаресту. Це хороша ідея, яку втілюють досить давно й тепер все доходить до завершення.

Зокрема йшлося про започаткування партнерських відносин в інтересах громад Чернівців та Бухаресту, було опрацьовано дорожню карту та процедуру оновлення парку міського електротранспорту шляхом допомоги Бухаресту, обговорено шляхи залучення інвестицій для реалізації інших спільних проектів у медичній, спортивній, культурній сферах. Румунські партнери зацікавлені проектами, які можна втілити в Чернівцях, тому можливо, що скоро будуть втілювати нові плани та ідеї.

Вирішено створити робочу групу для реалізації проекту створення у Чернівцях на базі гімназії №6 навчально-виховного комплексу із групами дошкільного навчання. Представники Бухаресту знайдуть кошти на це, що дуже приємно та корисно, адже в місті немає зайвих грошей, а іноземні інвестори дуже знадобляться.