Геїв у Чернівцях б’ють, тому проводити свій парад тут вони не будуть

Середа, 15 червня 2016, 14:11

Марш рівності у Києві відбувся ще 12 червня, і за два дні навколо цієї події відбулось достатньо багато обговорень та розмов. Що ж стосується обласних центрів – така подія в них сприймається неоднозначно. Так, журналісти провели соціальні опитування в Чернівцях, та дізнались, що з цього приводу думають пересічні мешканці міста. Чернівчанин Олександр, котрий являється гомосексуалом, допустив припущення з приводу того, що подібні гей-паради в Чернівцях можуть погано закінчитись. За його словами, Київ – велике місто, де такі події сприймають більш толерантно, а ось з приводу Чернівців такого сказати не можна. А от соціолог Софія переконана, що права людини повинні бути понад усе, тому вона удобрює проведення Маршів рівності, та вважає, що для людей нетрадиційної орієнтації повинні проводитись просвітницькі компанії, адже в обласних центрах із цим досить важко.

Олександр Паращук, керівник Правого сектору в Чернівцях, виступає проти таких заходів, обумовлюючи це тим, що християнська позиція українців повністю цьому суперечить. Подібні заходи він вважає насильством над свідомістю як дорослих, так і дітей, та зазначив, що якщо Марш рівності буде проходити в Чернівцях – він не залишиться осторонь, та за допомогою силових методів втрутиться для того, аби блокувати таку подію.

Нагадаємо, що нещодавно в Чернівцях була створена та зареєстрована петиція щодо того, аби в місті була проведена мирна хода, яка б підтримала ЛГБТ спільноту. Вона із необхідних 250 голосів набрала всього лише 81 голос.