Оплата за зйомки в Чернівцях

Вівторок, 16 травня 2017, 13:24

Міський голова Олексій Каспрук розповів журналістам про зйомки фільму «Місто закоханих», які тривають наразі в Чернівцях. Тут знімають вже не перший фільм, проте за це нічого не  платили місту. Тут беруть деякі декорації, масовку, а натомість кажуть, що нагорода – це слава з фільму. Тобто все, що отримають Чернівці від зйомки, це славу через фільм. Проте це аж ніяк не потрібно місту, тим паче, що всі й без того знають про Буковину.

27-серійний фільм у Чернівцях зніматимуть протягом 12-ти днів. Міський голова каже, що від цього фільму Чернівці не отримають нічого, окрім престижу називатися містом, де знімають кіно. Але мер міста запевняє, що зовсім скоро буде створена кіно комісія, яка буде визначати, скільки повинні заплатити режисери та організатори знімального процесу за оренду місця для зйомок. Так можна буде покрити деякі потреби міста та створити нові комфортні умови для зйомок.

Також мер каже, що не потрібно везти декорації з Києва та з закордону, Чернівці можуть зробити їх, проте можна буде ними користуватись за скромну оплату, яка потрібна Чернівцям. Цим буде займатись кіно комісія, яка вже скоро змінить ситуацію з оплатою зйомок.