Затримали авто з цигарками

Четвер, 18 травня 2017, 13:45

У Чернівцях співробітники прикордонної служби зупинили вантажний автомобіль "Мерседес", усередині якого виявили понад 70 ящиків тютюнових виробів. В машині знаходився чоловік, який спочатку їхав та зі спокійним виразом обличчя намагався просковзнути повз кордон, проте прикордонники все ж помітили дивну поведінку водія та вирішили перевірити автомобіль, та не дарма. Там знайшли аж 70 ящиків сигарет, всі вилучили, водія затримали, проте він з Івано-Франківська, тож розбиратись будуть там. Разом з поліцейськими його передадуть до Франківська.

Поліцейські запевняють, що навряд чи у когось вийде проїхати з незаконним товаром, адже працюють досвідчені люди, які знають свою роботу, розбираються в людях. Тим більше ті, хто не перший рік працює та знають, як поводяться ті, хто везе щось незаконне, розпізнають таких одразу. Тому можна навіть не намагатись.

 

«Ми вже не перший рік працюємо, хоч чоловік поводився досить стримано, але ми помітили хвилювання, тому перевірили багаж. Коли знайшли цигарки, то чоловік нічого не заперечував, признався, що хотів перевезти їх за кордон, проте більше нічого не казав. Зараз поліцейські з ним проводять роботу та виясняють куди та навіщо віз товар, хоча скоріш за все просто для продажу», - розповідають прикордонники.