Чернівчани роблять масово паспорти

Середа, 14 червня 2017, 14:04

Чернівчани хочуть їздити відпочивати, дивитись світ та подорожувати. Зараз з'явилась така можливість, то всі кинулись робити паспорти. У травні поточного року громадяни оформили майже 340 тисяч закордонних та 85 тисяч ID-паспортів. Для порівняння: у квітні 2017 оформлено 216 тис. закордонних паспортів, у травні 2016 року – 192 тисячі. Це означає, що чернівчани дуже захотіли у зв’язку з безвіком їхати закордон та відпочивати.

Сезонне підвищення попиту на закордонні паспорти напередодні літнього сезону збіглось із запровадженням безвізового режиму ЄС для України, внаслідок цього біля підрозділів, у яких можна оформити біометричні документи утворилися черги. Дуже багато людей приходь до паспортних столів ще за декілька годин до відкриття та займають черги. Також інколи чергу займають з ночі.

 

Також є і шахраї, які намагаються утримати чергу, а потім продають своє місце. Міграційна служба нагадує, що електронна черга передбачає лише індивідуальний запис, тому за будь-яких обставин не слід купувати талони або запис до електронної черги, оскільки всі записи, здійснені третіми особами буде анульовано до дати зустрічі та оформити документ за цими записами не вдасться.