Брудне повітря Чернівців

Вівторок, 12 вересня 2017, 21:36

В Україні є багато іноземних гостей, всім їм подобається сама країна, люди, але є безліч недоліків. До Чернівців із Франції Жак і Віллі приїхали на велосипедах. В дорозі чоловіки були рівно місяць. На в’їзді до міста їх зустріли українські друзі й розпитали про враження від поїздки.

«У вас дуже щирі, привітні й гостинні люди. Але в Україні дуже погані дороги. А ще, що нас вразило – це повітря. Воно в Україні дуже забруднене. На дорогах багато пилу. Коли ми їхали до Чернівців, було важко дихати. Багато автомобілів зі шкідливими викидами. У нас цього немає, повітря в Франції чистіше», - розповідає гість. Він запевняє, що з екологією тут погано, хоч є родючі землі, які могли б тримати дерева, які б очищували повітря. Проте їх зрубують.

Лише протягом минулого року, розповідають екологи, в атмосферне повітря області  потрапило 37 тисяч забруднюючих речовин. І 90% з них – це викиди саме від транспортних засобів, а ще – від підприємств. Тому потрібно дбати про це, бо це шкодить нашому здоров'ю. хоч гідрометцентр каже, що ситуація не критична, проте варто задуматись, поки вона така, адже потім може бути пізно. Повітря досліджують, але нічого поки не діють, на жаль.