Саакашвілі в Чернівцях

Вівторок, 12 вересня 2017, 21:37

Планується приїзд екс-голови Одеської ОДА, завтра, 13 вересня, про це повідомив Р. Ванзуряк. Михайло Саакашвілі планує виступити на Центральній площі ввечері, о 18 годині.  Він буде розповідати багато цікавого, тому можна прийти та послухати.  У Саакашвілі особливе ставлення до Буковини, що теж буде цікаво всім.

Що ж до викликів на допит через участь у прориві Саакашвілі в Україну, то Р.Ванзуряк повідомив, що до нього теж приїжджали правоохоронці й намагались вручити повідомлення його мамі. Він запевняє, готовий співпрацювати з усіма правоохоронними органами, адже впевнений, що нічого протизаконного на кордоні не відбувалось. Усе спровокувала влада. Також сьогодні активісти Руху Михайла Саакашвілі підписали спільну заяву з ЧОО «Майдан» із закликом до буковинців "об’єднатися проти незаконних, упереджених, необґрунтованих переслідувань і утисків з боку владних структур, в бажанні боротися за демократію і свободу".

Всі охочі можуть прийти та підтримати всіх спікерів, адже це активісти, які борються за комфорт людей, та серед них буде Саакашвілі. Вони будуть пропонувати об’єднатись людям. Активісти впевнені, що тепер чернівецька обласна рада має звернутись до вищого керівництва держави, аби не допустити повторення такої ситуації.