Державна митна служба спростовуює інформацію про незаконне звільнення чернівецький митників

Субота, 04 серпня 2012, 23:07

Державна митна служба  спростовуює інформацію про незаконне звільнення чернівецький митників

Прес-служба ДМС Україні повідомляє, що інформація, поширена кількома виданнями в інтернеті, про те, що в січні відбулося незаконне звільнення більше півсотні чернівецьких митників дійсності не відповідає. Посилаючись на те, що в січні цього року комісія Держмитслужби провела перевірку діяльністі Чернівецької обласної митниці, Як наслідок - було виявлено різні порушеня митного законодавства,які допустили посадові особи цієї митниці. Держмитслужба стверджує, що вищезгаданими діями було завдано збиток державі через створення умов для ухилення від сплати податків при ввезенні товарів в Україну та незаконного звільнення від сплати митних зборів.

Державна митна служба звільнила 56 працівників Чернівецької обласної митниці, а матеріали по даній справі передала в правоохоронні органи. Також спростовується інформація, що за грошову винагороду відбувалося приймання на роботу начальників постів Чернівецької обласної митниці, посилаючись на те, що прийом відбувався на конкурсній основі відповідно до норм законодавства.

К стати, чтобы разнообразить свой отдых советуем посетить Поднебесную. Особенно интересным будет мебельный тур в Китай купить мебель в Китае оптом, но можно также и в розницу. Если Вам интересен такой вид отдыха, отправляйтесь в туристическое агенство, спрашивайте об этом. Это будут незабываемые эмоции.

Чесно, то це спростування зрозуміло і своєчасно. 56 осіб не можуть бути одночасно і свавільними хабарниками і відданими працівниками митниці, нехай і в різних місцях служби, але митниця - це єдиний живий організм, де люди чітко розуміють свою частку, як у житті, так і ту частку, про яку потрібно пам'ятати навіть уві сні. Це банальна чистка рядів всередині відомства, тільки цього разу вже дуже нахабна.

© Vsemisto.info