Підрахували, скільки треба на ремонт музею-садиби імені Ю.Федьковича

Понеділок, 16 квітня 2018, 16:26

Начальник відділу культури Путильської райдержадміністрації Василь Нестор зазначив, що музей є історичною та мистецькою візитівкою Путильщини, його щороку відвідують чимало гостей, з інших районів та областей України.

На території музею проводяться чимала кількість мистецьких заходів, серед яких: відзначення днів народжень письменника Юрія Федьковича, фестиваль колядок, районного свята «Шовкова косиця», повідомляють у Путильській РДА .

За словами очільника районного відділу культури, на основі складеного спеціалістами управління капітального будівництва облдержадміністрації, районної комісії дефектного акту, сформованого локального кошторису на будівельні роботи, зведеного кошторису і розрахунку вартості необхідних коштів для проведення ремонтних робіт експертною організацією розроблено експертний висновок на капітальний ремонт покрівлі, стін фасаду літературної частини та покрівлі родинної хати-музею-садиби на загальну суму 611 тис.174 грн.

Нагадаємо,для збереження наявних об’єктів Чернівецького обласного музею народної архітектури та побуту та спорудження нових у 2018 році виділено близько 2 млн. грн.Це унікальний об’єкт у Чернівцях, з музейною та відпочинковою зоною, розташований на території 14 га

АСС