В Чернівцях з'явилися соціальні квитки для незахищених верств населення

Середа, 08 серпня 2012, 16:04

Соціальний захист незахищених верств населення – одна з основних функцій органів владиСоціальний захист незахищених верств населення – одна з основних функцій не лише державних, але і, як наслідок, місцевих органів влади. Нині, 8 серпня 2012 року, за ініціативою секретаря Чернівецької міської ради Віталія Михайловича Михайлішина було вручено перші соціальні квитки на проїзд у громадському транспорті. Вони надають право на безкоштовне пересування визначеними маршрутами та у визначений час.

Їх дія розповсюджується на автобусні маршрути №: 1-А, 5, 7, 8, 9, 9-А, 10, 11, 12, 13, 13-А, 15, 16, 17, 18, 20, 24, 25, 29, 34, 36, 37, 38, 39, 42, 43, 44. Час можливого використання: 10:00 – 15:00. Варто зазначити, що вони є іменними, дійсні при пред’явлені з посвідченням або документом, котрі зазначають пільгу.

 

Окрім того безкоштовно можуть здійснювати проїзд особи, котрі допомагають інвалідам І групи та дітям-інвалідам. Проте тут наступне обмеження: може бути лише один супроводжуючий.

На разі є шість перших володарів таких квитків та вже встановлений графік подачі заявок на отримання соціального квитка інших бажаючих. До того ж складений порядок відповідно до статусу осіб.

Реалізація такої ідеї мала тернистий шлях. Спочатку вивчався досвід та практика інших міст. Далі взялися за перемовини з перевізниками. Необхідно було задовольнити потреби всіх сторін. Міська влада взяла на себе відповідальність першочергово та швидко здійснювати ремонтні роботи доріг, через котрі проходять згадані вище маршрути, відстоювати інтереси перевізників в межах чинного законодавства, та допомагати розширенню маршрутної мережі. Перемовини закінчилися прийняттям рішення  «Про організацію перевезень малозабезпечених категорій громадян» від 22 травня. А сьогодні відбулися урочистощі, пов'язані з пердачею квитків першим власникам.

© Vsemisto.info

{jcomments on}