Макс Пташник виступить у Чернівцях в рамках дебютного туру Україною

Середа, 05 грудня 2018, 10:01

16 грудня у чернівецькому пабі VYOв рамках дебютного туру Україною виступить львівськиймузикант-мультиінструменталіст, сонграйтер та саунд-продюсер Макс Пташник.

Нещодавно виконавець презентував нову композицію #хочубутикраще та анонсував перші міста дебютного туру Україною.

«#хочубутикраще — це продовження відвертої, але конструктивної розмови, в першу чергу, з самим собою, яку я почав у попередній композиції — «Прокидайся». В моєму житті наступив момент, коли я зрозумів що рухаюсь в бік, протилежний, від своїх бажань та потреб. Я усвідомив наскільки багато ми брешемо самі собі та наскільки викревлене наше сприйняття самих себе. Відчув, що настав час для складних, але потрібних рішень. Цей трек - роздуми про мої власні нові цілі, викликлики та прагнення; спроба апдейтнути свої стосунки з людьми та оточуючим світом», — коментує Макс Пташник.

«Я підготував особливі мінімалістичні версії пісень з двох попередніх міні-альбомів «Обіцянка кінця самотності», «Буденна пересічна драма» та кілька композицій, що увійдуть до майбутнього альбому. Атмосфера концертів буде затишною камерною та невимушеною - я вважаю такий формат найбільш доречним для першого знайомства з більшістю слухачів», – додає музикант.

Гурт Макса Пташника був заснований у 2017 році в США. За рік існування колектив встиг виступити на фестивалях «Файне місто», «Бандерштат», «ZaxidFest» та інших. Артист взяв участь у телешоу «Хіт-конвеєр» та «Рок-гараж». Трек «Воля» на слова Юрія Іздрика ввійшов у топ100 пісень українською мовою за версією Karabas Live та в топ-50 пісень 2017 року за версією LiRoom.

Чернівецький Промінь