Масовий ремонт доріг у місті: як чернівчани ставляться до такого явища? (опитування)

Середа, 05 грудня 2018, 16:34

Відомо, що упродовж останніх місяців у Чернівцях ремонтники масово проводять роботи на дорогах Чернівців.

В результаті, багато доріг перекривали на певний відрізок часу, таким чином, це призвело до того, що дістатись до будь-якої точки міста стало доволі проблематично. До прикладу, після того, як на ремонт перекрили проспект Незалежності, чернівчани почали скаржитись на громадський транспорт, шум та затори.

На сайті 0372.ua ми провели опитування, де чернівчани висловили свою думку щодо масового ремонту доріг у Чернівцях. 32 % містян стверджують, що після перекриття багатьох вулиць, стало дискомфортно та незручно пересуватись містом. Натомість, більша частина, а саме 61% чернівчан, зазначили, що позитивно ставляться до ремонту доріг, адже вони потребують термінового ремонту. В свою чергу, 6% респондентів обрали варіант «Байдуже».

Варто зазначити, що на сайті міської ради на порталі Єдина система місцевих петицій з’явилась петиція з проханням заасфальтувати провулок Красноїльський. Депутати розглянули її та доручили Департаменту житлово-комунального господарства міської ради підготувати зміни та доповнення до Програми будівництва, реконструкції та капітального ремонту об’єктів житлово-комунального господарства в м. Чернівцях на 2017-2020 роки «Комфортне місто».

Проте, з погіршенням погоди роботи не припинилися, в результаті чого чернівчани висловлювали свої обурення у соцмережах. 25 листопада, у Чернівцях поблизу міської дитячої поліклініки розрили тротуар.Про це у спільноті СтопХам у мережі Фейсбук повідомили очевидці та опублікували фото з місця події.В дописі зазначається, що до центрального входу не можливо дістатися.

Нагадаємо, проспект Незалежності перетворився на справжнє озеро