У листопаді на підприємствах, в установах Буковини сталося 3 нещасні випадки

Четвер, 06 грудня 2018, 16:49

Улистопаді 2018 року на підприємствах, в установах та організаціях Буковини сталося три нещасні випадки, один із яких - зі смертельним наслідком. Про це повідомляєУправління Держпраці у Чернівецькій області.

Випадки виробничого травматизму мали місце у лісовому господарстві, на інших видах транспорту, у соціально-культурній сфері (смертельний випадок унаслідок дорожньо-транспортної пригоди).

Загалом за одинадцять місяців 2018 року зареєстровано34 нещасних випадки, пов’язаних з виробництвом, п’ять із яких - зі смертельним наслідком.

Варто зазначити, що за аналогічний період минулого, 2017 року в області було зареєстровано 29 нещасних випадків, три із яких -зі смертельним наслідком.

Збільшення кількості нещасних випадків у 2018 році зареєстровано в будівництві, енергетиці, машинобудуванні, наінших видах транспорту, на підприємствах пошти та зв’язку, здаванні в оренду, у харчовій промисловості.

Натомість певне зменшення виробничого травматизму реєструється на автодорожньому транспорті, в сільському господарстві, соціально-культурній сфері, на підприємствах з виробництва деревини та виробів з деревини.

Погляд