Помічник депутата пройшов поліграф, щоб довести вину копів

Четвер, 06 грудня 2018, 19:37

"Поліграф пройдено! Жорстоке катування мого помічника патрульними підтверджено! Обіцяю що винні будуть належно покарані, та обов'язково пожалкують про даний ганебний вчинок! Висновок поліграфа на відповіді Ігоря Спінова нижче в коментарі", - зазначив депутат Чернівецької облради Олександр Болтунов.

Раніше, 1 груднядепутат від партії "Опозиційний блок" Чернівецької обласної ради, написав на своїй сторінці у Facebookпро те, що вночі 1-го грудня патрульні поліцейські побили та жорстоко принижували його помічника Ігоря Спінова. Депутат називає побиття свого помічника помстою.

Тоді на звинувачення депутата вуправлінні патрульної поліції в Чернівецькій області журналістам Інформаційного агентства АСС прокоментували цю ситуацію. Кажуть, щотієї ночі по вул. Ентузіастів в приміщенні інтернет закладу «Золото Лото» під час проведення поверхневої перевірки в одного з громадян було виявлено невідому речовину зеленого кольору, зовні схожу «марихуану». Однак на місце події близько 00 год. 47 хв., під час збереження та фіксації кримінального правопорушення, прибуло двоє осіб, одним з яких виявився громадянин Спінов, який всупереч відстороненню від місця вчинення кримінального правопорушення, відповідно до ст. 36 Закону України «Про Національну поліцію» всіляко намагався проникнути в середину приміщення інтернет-закладу «Золото Лото» з невідомих причин. При цьому в громадянина Спінова були характерні ознаки алкогольного сп’яніння.

Копи зазначили також, що громадянин Спінов медичної допомоги не потребував, на стан свого здоров'я не скаржився. Зовнішніх тілесних ушкоджень під час огляду виявлено не було.

АСС