Громадський «Простір Свободи» реалізовує ідею волонтерів: школярі напишуть «Листи захисникам України»

Четвер, 06 грудня 2018, 21:29

АНГЕЛИ ТИЛУ /

Найголовніше для бійця на передовій – це моральна підтримка з мирної землі. Про це наголошували волонтери, які днями у «Просторі «Свободи» на Центральній площі, 4 м. Чернівці спілкувались на тему необхідності і надалі допомагати українській армії на війні. Крім теплого светра, ковдри, пари шкарпеток та смачної домашньої їжі хлопці хочуть відчути енергетику родин та тепло дитячих сердець. Дитячі малюнки, листи – чи не найдорожче, чим гріються наші захисники.

Враховуючи цей фактор, депутати фракції ВО «Свобода» підтримали ініціативу активістів громадського «Простору Свободи» провести впродовж десяти днів (до 16 грудня) у навчальних закладах міста та області виховний урок для учнів 4-8 класів, під час якого вони писатимуть твори на патріотичну тематику «Лист до захисника України». Ці роботи доставлять на передову буковинські волонтери, які систематично відвідують збройні підрозділи на Донбасі. Орієнтовні теми робіт можуть звучати так: «Як я розумію захист України!», «Герої серед нас!», «Чому продовжується війна на Донбасі?», «Я буду захищати свою державу - Україну!» та ін.

- Готові роботи до 17 грудня можна передати у громадський «Простір «Свободи» за адресою м. Чернівці, Центральна площа, 4 оф. 13, попередньо зателефонувавши за номером (066)755-13-92. Учні, які долучаться до патріотичної акції, 17 грудня, напередодні Дня Святого Миколая, у приміщенні «Простору «Свободи» на Центральній площі, 4 о 18 годині разом з батьками та вчителями зможуть взяти участь у відкритій презентації книжок дитячої письменниці Лариси Ніцой.

Серед інших казок письменниці книжка «Незламні мураші» саме і є тим твором, який готує дітей до захисту своєї домівки, рідної землі, України. Тим дітям, які написали «Листи до захисника України», у кінці презентації будуть вручені книги письменниці та подарунки до Дня Святого Миколая, - повідомляє керівник буковинських свободівців Віталій Мельничук.

Він також розповів, що презентацію творчості дитячої письменниці Лариси Ніцой (на фото) у громадському «Просторі «Свободи» будуть проводити студенти філологічного факультету Чернівецького Національного університету імені Юрія Федьковича.

Участь у презентації творів Лариси Ніцой також візьме студентка 3-го курсу філологічного факультету, активна учасниця Форуму на підтримку української мови у Чернівцях Олена Склярова. Дівчина разом з батьками влітку 2014 року вимушено переїхала з Горлівки Донецької області до Чернівців, закінчила 11 клас, вступила на українську філологію і активно поширює українську мову та культуру серед студентів та молоді.

Принагідно інформуємо, що презентацію своїх книжок у громадському «Просторі Свободи» 20 жовтня цього року в рамках Форуму на підтримку української мови проводила Лариса Ніцой, яка цілком підтримує проведення студентами філологічного факультету такої презентації своїх творів у Чернівцях.

Про це повідомляє прес-служба Чернівецької обласної організації ВО "Свобода".

Фото з архіву

БукІнфо