Екс-голова МТК "Калинівський ринок" Іван Ринжук знову взятий під варту

Четвер, 23 серпня 2012, 23:37

директора калинівського ринку знову взяли під вартуБлизько двох тижнів тому, 7 серпня, Іван Ринжук був звільнений під заставу у справі, в якій екс-директор Калинівського ринку звинувачується у отриманні хабара у особливо великому розмірі. З під варти його випустили, однак - ненадовго. У відведениий для цього термін прокуратура подала апеляцію. Одразу ж після цього суд виніс рішення про затримання колишнього голову МТК "Калинівський ринок", що і було виконано старшим слідчим обласної прокуратури.
Наступним кроком було подання щодо зміни запобіжного заходу на тримання під вартою. Вчора суд ухвалив рішення дане подання задовольнити, і призначив міру запобіжного заходу - взяття під вартою на протязі 2 місяців.
Це не перші судові процеси проти колишнього керівника Калинівського ринку, їх було декілька. До слова, він зустрів своє п'ятидесятиріччя за гратами.
Нагадаємо, що Івана Ринжука звинувачують в отриманні хабара у розмірі 250 тисяч доларів за здачу в оренду на 30 років нового торгового павіліону площею близько 120 метрів квадратних біля дорого на Калинівському ринку.

© Vsemisto.info