На базарі в Чернівцях поети читали вірші

Субота, 08 вересня 2012, 19:07

Поетичне свято влаштували поети на Калинівському ринку в рамках поетичного фестивалю. В робочий час на весь ринок по радіо пролунали вірші О.Забужко, К. Бабкіної, І. Померанцева, О. Сливинського. Це не могло зацікавити як покупців, так і самих продавців ринку в Чернівцях. Всі зібралися, щоб побачити відомих літераторів, які посеред ринку були оточені натовпом (а там було більше 100 людей).

Буковинські шанувальники віршів уважно слухали, а дехто і вмудрявся під звуки літературної імпрези продавати свій крам. Проте, більшість були проємно вражені і висловлювали свої емоції гучними оплесками.
А Оксана Забужко взагалі покинула "сцену" з подарунком. Їй подарували скляночку малини, яку продавали до того декілька хвилин.
Підприємці розказували, що вони залишали свої робочі місця та подавалися у вир поезії, яка приємно та несподівано здивувала своїм місцем проведення.
На Калинівському ринку подія такого масштабу відбулася вперше, і у разі постійного проведення люди зрадістю будуть радувати свій внутрішній світ навіть в таких "екзотичних" для літературних заходів місцях.

 

© Vsemisto.info