Патріарх Київський та всієї Руси-України Філарет в Чернівцях

Субота, 15 вересня 2012, 21:07

Сьогодні Буковина та місто Чернівці зустрічають Святійшого Патріарха Київського та всієї Руси-України Філарета, в Чернівцях він не вперше!

Сьогодні Буковина та місто Чернівці зустрічають Святійшого Патріарха Київського та всієї Руси-України Філарета! Візит розпочався з відвідання храму Різдва Пресвятої Богородиці в передмісті Чернівців (мікрорайон Рогізна, вул. Воз’єднання, 28). Чернівецько-Буковинська єпархія з радістю зустрічала Його Святість і як заведено на Україні з хлібом та сіллю. Вітальне слово взяв протоієрей Петро Лукинюк. Багато вірян прийшло подивитися та помолитися разом з Філаретом. Така нагода випадає не часто. В цій церкві освятили новий іконостас.

Ще декілька святих місць відвідав Філарет. В тому числі церква Пресвятої Параскеви Сербської. Сьогодні відмічається 150-річчя першого заходу в стіни цього храму. Чернівецько-Буковинська єпархіє вітала Його Святість. До такого візиту в церкві реставрували двері. Окрім того, багато прихожан приділили свою увагу та вітали Філарета. Велика честь отримати благословення від такої особи. 
Всі залишилися задоволеними, а поставлені цілі досягнуті. Такі гості підтверджують віру буковинців та ідуть на користь душам.

© Vsemisto.info