Чернівці відвідав відомий боксер Володимир Кличко

Вівторок, 18 вересня 2012, 08:31

Володимир Кличко в Чернівцях

Володимир Кличко відвідав Буковину 17 вересня 2012 року. Зустріч з чернівчанами відбулася у Літньому театрі. Варто зазначити, що на зустріч з відомим українцем прийшло сила силенна людей. Весь зал був вщент забитий. Ще б пак! Не кожного дня Чернівці відвідують такі поважні люди. Важливо зазначити, що атмосфера у цей вечір була особливою, можна навіть сказати, дружньою. Володимир ділився своїми планами, мріями (про дітей та наступні Олімпійські ігри), закликав йти до мети, не зважаючи на перешкоди та труднощі, котрі приносять в результаті ще більше плюсів.

На задньому фоні сцени висіли знамена партії «УДАР» Віталія Кличка, проте під час цієї зустрічі мало йшлося про політику. Володимир зазначив, що сам непартійний, та не збирається закликати голосувати за партію рідного брата. Разом з тим пробуджував свідомість люду, наголошуючи на тому, що в будь-якому разі потрібно йти на вибори й голосувати, так би мовити, виконувати свій обов’язок громадянина нашої держави України. Про це він нагадував декілька разів не застосовуючи прямих агітацій в підтримку Віталія Кличка.
Сама зустріч тривала не довго, можна сказати, була лаконічною. Володимир Кличко відповідав на запитання залу. Двом молодим людям, котрі вийшли на сцену та спитали про життя Володимира, подарував щирі відповіді та боксерські рукавиці на пам’ять. Як зазначалося, все закінчилося досить швидко, після чого Володимир нагороджував чернівчан автографами та рукостисканнями. Біля сцени чекали своєї черги наблизитися до зірки пів-залу. Юрби задоволених чернівчан прямували темними вулицями рідного міста, вражені та натхненні.

Для додаткової інформації:
Партія УДАР ("Український Демократичний Альянс за Реформи") була створена 14 березня 2005 року. 2010 року 24 квітня на позачерговому з'їзді партія змінила назву (на УДАР) статут і керівника (замість Р.Романюка на чолі політсили став відомий український спортсмен і набираючий обертів політик Віталій Кличко).
Згідно з оцінкою рейтингів незалежної соціологічної групи «Рейтинг» популярність Віталія Кличка як політика та його побратимів зростає. У вересні аудиторія прибічників зросла на 0,2% в порівнянні з минулим місяцем. Таке опитування проводилося в проміжку з 1 по 11 вересня в усіх регіонах України. Своїми голосами ділилося 1200 людей. «Рейтинг» озвучив ще й такі висновки: «Якщо б вибори відбулися цього місяця, то партія «УДАР» могла б отримати 12% прихильності громадян, котрі б з’явилися на голосування». Окрім того рейтинг «УДАРу» далі піднімається вгору.
Разом з тим, голоси виборців ще б розділилися наступним чином: 26,3% - Партія регіонів, 22,6% - ВО «Батьківщина», 10,8% - Комуністична партія України, 4,1% - «СВОБОДА», 3,7% - «Україна вперед!»

 

Володимир Кличко відвідав Чернівці

Володимир Кличко в Чернівцях

Володимир Кличко в Чернівцях

Володимир Кличко в Чернівцях

© Vsemisto.info