Гурт Бумбокс зіграє в Чернівцях

Вівторок, 22 червня 2021, 14:00

25 червня, Літній театр
Концерт почнеться о 20:00

Що відбувалось з гуртом протягом останнього року -дивіться в підбірці нижче:

Прем’єра кліпу Бумбокс feat Крихiтка Ангела"

Режисер - Стас Гуренко

Продюсери: Олексій Согомонов, Андрій Хливнюк.

Пісня “Ангела", що увійшла в першу частину альбому “Таємний код: Рубікон", була записана Бумбоксом за участі Саші Кольцової з гурту Крихiтка. Робота проходила в два етапи: у Києві музиканти записувались на студії Мілоша Єліча, у Провансі на студії La Fabrique. У пресрелізі альбому Андрій Хливнюк називає “Ангела" “хіп-хоп піснею з теплим аналоговим звуком, записаною напередодні великого потрясіння в його житті".

У липні 2020 Андрій Хливнюк розповідає Стасу Гуренко (режисеру кліпів  “Безодня" і  “Твiй номер/Плющ") і Олексію Согомонову, продюсеру ББ, яким він бачить кліп. Ідея вражає - використовуючи символізм класичного голландського натюрморту, Андрій пропонує створити в кадрі мікс з предметів різних епох, сховавши в декораціях трьохсотрічної давнини сувору українську реальність зразка 2020 року.

Кліп  “Ангела" - це життя головного героя за п'ять хвилин і спроба за ці ж п'ять хвилин показати, що роз'їдає нашу країну впродовж 30 років з моменту здобуття Україною незалежності: натюрморти змінюють сцени з Андрієм, який співає, кричить, стрибає, тіло якого вкривається татуюваннями на кримінальну, любовну, військову й релігійну тематику, шрамами та опіками. Зі  “свого хлопця" Андрій Хливнюк перетворюється на персонажа, за якого ви навряд чи схочете віддати заміж свою дочку.

Прем'єра пісні і відео “Жаль”

Режисер Стас Гуренко

Продюсери: Олексій Согомонов, Андрій Хливнюк

 

Андрій Хливнюк про пiсню з двох вiршiв:

“Пісня написана в стилістиці ранніх наших записів 2004-2009 років, коли в аранжуванні домінували вокал, гітара і діджеінг. “Жаль” - перша повноцінна робота Дмитра Куваліна (гітариста гурту) як співавтора музики Бумбокс. Вірш, вірніше два вірші: перший - "Жаль", я написав десь два роки тому, другий "Ехать к тебе" - навесні цього року.

А от музика з’явилась, здається, протягом літніх репетицій. Як сказав наш Дімка: “Слід дякувати, що з потоку рифів час від часу виринають ті, які згодом подружаться з текстом і мелодією”. Пісня "Жаль" - це одна з пісень, під які хочеться повертатись до найрідніших. Просто їхати в бік тих, хто нам небайдужі.”

11 червня 2021

Премєра пісні й лірик відео ”Любила”

Саша Чемеров & Бумбокс

 

Саша Чемеров: “Я почав писати пісню "Любила" в Лос-Анджелесі. Тоді вона мала назву "1%" - у мене в той період життя було багато випробувань, назва підходила ідеально. Сидиш на балконі в L.A. і пишеш пісню з розрахунком на дует - я одразу хотів, щоб в ній співав Андрій. Здається, я йому відправив демку, вокал під гітару, чи ми побачилися, я тоді приїхав на зйомки кліпу та застряг, але перша версія, яку я записав - це був соул з рнб, йому дуже сподобалася. А потім я зрозумів, що сильно змінився, й ті сингли, які випустив, мають з "Любила" мало спільного. Андрій запропонував переробити аранжування, за це взявся Дмитро Кувалін (гітарист Бумбоксу). Потім ми залучили Олександра Люлякін (барабанщика Бумбоксу), а потім і Павла Литвиненка (клавішника Бумбоксу). Стало зрозуміло, що це вже не дует Саші Чемерова і Андрія Хливнюка, а Саші Чемерова і Бумбоксу.”

Андрій Хливнюк: "Після суперхіта "Тримай мене" з Олександром Чемеровим (The Gitas, “Димна Суміш”) я зарікся записуватись разом, розуміючи, що матеріал вийшов недосяжно крутим. Проте, минуло декілька років і Саша запропонував знову сісти в студію і накопичити щось більш ритмблюзове. Дописавши куплет і попрацювавши над аранжуванням з Дмитром Куваліним (гітаристом Бумбоксу), мені стало остаточно зрозуміло, що пісня "Любила" просто таки мусить жити в радіопросторі. Надзвичайно приємно, коли всі учасники запису - гурт, спеціально запрошені бек-вокалістки, звукорежисер - наспівують "вона любила, любила" ще декілька днів поспіль. Стане пiсня "Любила" синглом, чи увійде до наших з Сашею альбомів -  не важливо. В моїх навушниках на ранковій пробіжці вона вже незамінна."

 

Протягом 2021 гурт працював над новим матеріалом. Окрім власних пісень, створили дві спільних пісні з українськими музикантами -“Любила” з Сашею Чемеровим вже в мережі, пізніше вийде дуетна пісня “Правда”  з Сергієм Жаданом.

Перед концертом плануєть прес-конференця Андрія Хливнюка. Приємних емоцій на концерті!