Баскетболістки Чернівців приймали в гості

Понеділок, 28 листопада 2016, 12:10

З п’ятниці по неділю відбувались змагання з жіночого баскетболу. Проводились вони на комплексі «Олімпія». Тут відбувся перший тур Всеукраїнської юнацької баскетбольної ліги серед дівчат 2001 року народження. Тут учасниками були дві буковинські команди, які будуть мати змогу позмагатись за першість.

Прийти по вболівати міг кожен бажаючий. Адже підтримка молодим спортсменкам дуже потрібна. Вхід був вільний. Кожен міг прийти на протязі всіх вихідних, адже ігри були всі три дня майже безперервно.

«Ми дуже раді, що нам випала честь позмагатись. Ми дуже любимо баскетбол та готові ним займатись завжди. Тим більше це Всеукраїнський конкурс. Тому ми дуже хочемо в хорошому світлі показати нашу область та щоб нами пишались наші батьки та тренери. Ми любимо спорт і бажаємо, щоб всі ним займались, бо це корисно для фізичного та психологічного здоров'я. Це додає енергії та бажання займатись своєю справою. Хоч ми ще не зовсім дорослі, але вже знаємо, чому присвятимо своє життя. Баскетбол – те, що кличе нас завжди», - розповідають юні баскетболістки учасниці конкурсу. Добре зіграли та показали область з хорошого боку. Одна з команд зайняла третє місце.