В Чернівцях порівнюють спортзали

П'ятниця, 09 грудня 2016, 13:18

У місті Чернівці, як і по всій Україні останнім часом популяризували заняття спортом в модний спортзалах. Проте, як обрати свій та як повести час з користю? Відгуки про спортзали міста збирали журналісти.

В Чернівцях є досить багато залів, проте деякі з них найпопулярніші. По опитуванню перше місце зайняв клуб «Спорт Лайф». Він набрав найбільше голосів в опитуванні, проте відгуки не дуже хороші. Люди розповідають, що все було класно, коли лише почав працювати новий зал. Як тільки пройшло трішки часу, в залі дуже багато людей. Також на деяких тренажерах висить вивіска, що вони на ремонті. До того ж ввечері після закінчення основної маси робочих графіків в 6 годині групових тренувань немає, а на 7 годину збирається величезна купа людей. Тренера не видно і не чути з кінця коридору, де змушені стелити килимки бажаючі займатись.

Друге місце зайняв «Нова спорт». Тут досить добре все обладнано, людей не надто багато. Хороші тренери та тренажери. Щоправда кардіо-зона наповнена дешевими домашніми біговими доріжками, які багатьом не подобаються. Один з найбільших плюсів це хороша ціна.

«Титан» також непоганий, але надто багато злих людей.
Розглядали лише 3 найкращих зали.